Schunk

Tvář kampaně modelu T-Cross

Volkswagen spustil u příležitosti uvedení modelu T-Cross na evropský trh nevšední propagační kampaň, jejíž tváří a ambasadorkou se stala Cara Delevingne. Mimořádná podpora nejnovějšího SUV začíná sloganem „Pro všechno, čím jste“. 

 

Nový T-Cross je nejnovějším přírůstkem v rodině modelů SUV značky Volkswagen. Od světové premiéry, která se uskutečnila loni na podzim, rozšiřuje paletu SUV segmentu malých vozů. Městský crossover stanovuje ve své třídě v mnoha ohledech nová měřítka.


Cara Delevingne patří již téměř jedno desetiletí mezi nejznámější modelky. Úspěchy však slaví také jako zpěvačka, herečka a podnikatelka. Ve volném čase ráda surfuje, hraje na bicí a fotografuje. T-Cross je v nové kampani jejím dokonalým partnerem a Cara v ní temperamentně ukazuje všestrannost tohoto vozidla. „Myslím si, že T-Cross odráží moji osobnost, protože je veselý, mladý, jiný a mnohostranně využitelný. A přepraví mě z jednoho místa na jiné tak rychle, jak je to nutné… Je rychlý, obratný a… zkrátka všechno najednou,“ řekla o novém modelu Cara Delevingne.

 
Publikováno: 14. 5. 2019 | Počet přečtení: 436