Schunk

V Šanghaji má premiéru nový Peugeot 508L PHEV

Značka Peugeot pokračuje ve strategii elektrifikace své modelové řady a otevírá v Číně novou stránku své historie. Po odhalení nového modelu 508L na autosalonu v Kantonu v listopadu 2018, kde byl představený i nový podpis dokládající postavení značky v Číně, představuje nyní Peugeot ve světové premiéře nový Peugeot 508L s hybridním pohonem.

 

Na 18. ročníku mezinárodního autosalonu v Šanghaji, který dnes otevřel své brány, má svou expozici také značka Peugeot v hale 7.2 Národního výstavního centra o ploše 990 m². Jejich největším lákadlem je ve světové premiéře představovaný Peugeot 508L PHEV. Tato verze plug-in hybridního vozu je novou kapitolou v historii značky a v její strategii zaměřené na nízkoemisní vozy v Číně.

Čínští návštěvníci se na stánku budou rovněž moci seznámit s historicky nejmladší řadou Peugeot na čínském trhu, kterou zde tvoří:

- kompletní řada SUV zastoupená vozy Peugeot 4008 a 5008 ve verzi pro rok 2019;

- řada sedanů, kdy je vedle modelů Peugeot 308 a 408 vystaven především nový Peugeot 508L, který byl na trh uveden před měsícem.

Cela modelová řada Peugeot zcela splňuje požadavky čínských emisních předpisů CN-6.

Značka Peugeot slaví 208 let historie. Opírá se o bohaté dědictví automobilového know-how a odborných znalostí a dovedností. V Šanghaji je ztělesňuje Peugeot 504 Coupe oslavující 50. narozeniny.

Nový podpis značky („GAN WEI XIN DONG“ / Feel your heart beat) ilustruje nedávný přesun značky na mladé, moderní a dynamické území. Snahou je nabídnout čínským zákazníkům smyslový prožitek spojený se značkou a jejími výrobky. Na stánku je vystaven rovněž monumentální lev, který je zde symbolem budoucnosti značky v Číně.

 
Publikováno: 16. 4. 2019 | Počet přečtení: 257