Schunk

Vypraví zásilky do celého světa

Přepravní systém Balikobot.cz rozšiřuje přímé API napojení na globální přepravce a expanduje na Slovensko.

 
Nezávislá služba Balikobot.cz, která pomáhá firmám agregovat přepravní služby a zefektivnit systém expedice a sledování zásilek, nově podporuje přímé datové API napojení na globální přepravce TNT a UPS, se kterými lze expedovat zásilky do celého světa. Balikobot.cz rozšiřuje své působení také na Slovensko, kde nově podporuje napojení na Slovenskou poštu a DHL Parcel Slovensko a připravuje napojení na Slovak Parcel Service.

„To, že čas jsou peníze, platí v oblasti expedice zásilek snad ještě víc než kdekoli jinde. Máme radost, že naši klienti nyní mohou zefektivnit systém expedice do zahraničí vedle přepravce DHL Express také u zásilek přes globální přepravce TNT a UPS, a šetřit tak svůj čas a peníze. Věřím, že možnost sloučení více přepravců do jednotného systému a automatizace a zrychlení procesů expedice bude atraktivní také pro firmy na slovenském trhu,“ říká Martin Šauer, jednatel Balikobot.cz

Nejde ovšem o klasickou přepravní službu, ale zejména o technologii pro automatickou expedici, tisk štítků a sledování zásilek. Expedice tak může probíhat přímo z firemního systému, je automatická a díky propracované validaci disponuje nulovou chybovostí. Hlavním přínosem pro firmy je ale výrazná úspora času při odesílání zásilek - Balíkobot ušetří při jejich expedici průměrně 36 % času zaměstnanců, přičemž cena přepravy i smlouvy uzavřené s přepravci zůstávají zachovány.

Balíkobot zajišťuje firmám automatickou expedici zásilek a přímé napojení do 22 přepravních služeb, např. Česká pošta, PPL, DPD, Geis, GLS, Intime, Zásilkovna, Uloženka, TOPTRANS, DHL Express, Pošta bez hranic nebo Slovenská pošta. Také podporuje dalších více než 150 aktivních služeb přepravců, mezi kterými jsou balíkové přepravy, paletové přepravy, odběrná místa, ale i zasílání do celého světa. K realizaci přímého napojení lze využít jeden z 50 připravených modulů v ERP, WMS nebo e-shopových systémech, případně se lze napojit přímo.
 
Publikováno: 16. 4. 2019 | Počet přečtení: 255