Schunk

Pioneer bude podporovat AirPlay 2

Během jara letošního roku vydá Pioneer pro vybrané produkty nový firmware, který jim umožní využívat možnosti, jenž přináší komunikační protokol AirPlay 2. Uživatelé kompatibilních zařízení tak budou moci využít pro ovládání receiveru či stolního přehrávače svůj telefon.

 
Společnost Pioneer spustí u vybraných produktů podporu AirPlay 2. Díky tomuto komunikačnímu protokolu budou moci uživatelé kompatibilních zařízení iPhone a iPad s operačním systémem iOS 11.4 a vyšším využít mnoha nových možností při přehrávání hudby na svém domácím audio systému. AirPlay 2 umožní například pomocí smartphonu vybírat a streamovat hudbu na podporovaný receiver nebo přehrávač, upravovat hlasitost či přepínat mezi jednotlivými zařízeními. Díky této podpoře budete moci hlasem požádat Siri, aby na vašem zesilovači Pioneer pustila vaši oblíbenou skladbu.

Podpora AirPlay 2 bude spuštěna pro AV Receivery VSX-S520, VSX-S520D, VSX-LX303, VSX-LX503 a také pro síťový přehrávač SX-S30DAB. Stávající uživatelé uvedených přístrojů ji budou moci zprovoznit prostřednictvím nového firmwaru, který Pioneer v daném termínu zpřístupní. Instalaci firmwaru je možné spustit buď automaticky z nabídky nastavení systému, nebo ručně po stažení aktualizace z internetových stránek společnosti na www.pioneer-audiovisual.eu.
 
Publikováno: 6. 2. 2019 | Počet přečtení: 336