Schunk

Kamery Huddly mají vlastní inteligenci

Norská společnost Huddly přišla na trh s inteligentní (web)kamerou. Jde o inovativní produkt se zapojením umělé inteligence, který je určen ke komunikaci u videokonference.

 

Většina moderních technologií rychle stárne, kamery Huddly jsou ale stále „nové“. Jejich výjimečnost spočívá v tom, že jsou softwarově updatovatelné. Softwarová platforma Huddly Vision zajišťuje to, že se kamery stále vyvíjejí a reagují na nové potřeby. Díky ní je možné udržet krok s dynamickým vývojem v oboru týmových videokonferencí a pružně přidávat nové vlastnosti v rámci stávajícího produktu.

Kamery Huddly jsou kombinací kvalitního hardwaru, silné softwarové platformy a zapojení prvků umělé inteligence, takže nabízejí i pokročilé analytické funkce. Jsou navržené tak, aby dokázaly průběžně vylepšovat své možnosti. Lze je snadno integrovat do stávajících řešení. Jsou flexibilní a snadno použitelné.

Kamera dokáže např. vidět i chápat okolní prostředí, a díky zabudovanému neuronovému procesoru na něj v reálném čase reaguje. Průběžně detekuje osoby, které se účastní jednání, a zaostřuje na ně. Odpadá tak potřeba kameru v průběhu jednání obsluhovat a lidé se tak mohou plně koncentrovat na obsah schůzky. Huddly IQ také pomáhá firmám a organizacím vytvořit přehled, jakým způsobem jsou jejich jednací prostory využívány. Díky nástroji InSights API mají k dispozici kvalitní analytická data. Kamery jednoduše pomáhají využívat zasedací místnosti efektivně.

 
Publikováno: 6. 2. 2019 | Počet přečtení: 330