Nitra skf expo

S Dachserem letecky do Šanghaje

Mezinárodní logistický provider Dachser i letos spustil charterové lety na trase Frankfurt–Šanghaj–Frankfurt a nabízí zákazníkům ze střední Evropy a Číny v hlavní sezóně od října do prosince týdenní zpáteční lety pro letecké cargo.

 
S charterovými lety, které společnost Dachser provozuje v rámci své vlastní logistické sítě, nabízí divize Air & Sea Logistics svým evropským a čínským zákazníkům spolehlivé a plánovatelné řešení pro jejich letecké zásilky. Takovým způsobem se Dachser vyhne kapacitním překážkám v období hlavní sezóny mezi říjnem a prosincem. Charterové spojení s Boeingem 747 nabízí přepravní kapacitu 105 tun leteckého carga v každém letovém směru.

„I tento rok očekáváme v letecké přepravě v hlavní sezóně velký zájem. Vlastní charter znamená, že pro naše zákazníky umíme vytvořit prémiové kapacity s pevnými procesními a tranzitními časy,“ říká Timo Stroh, Head of Global Air Freight ze společnosti Dachser. „Tímto způsobem umožňujeme našim zákazníkům využít dodatečný kapacitní objem pro přepravu jejich leteckého carga, i když je kapacita na trhu s leteckými přepravami omezená." I speciální zásilky, jako je zboží s kontrolovanou teplotou a expresní zboží, lze poslat touto charterovou linkou do kterékoliv části Evropy i severní Číny.

Zákazníci tohoto charterového projektu z Evropy mohou profitovat i z výborného propojení divizí Dachser Air & Sea Logistics a Dachser European Logistics – společnost zajišťuje nakládku a doručení zásilek díky komplexním službám pozemních přeprav. V Asii divize Dachser Air & Sea Logistics organizuje vyzvednutí a distribuci po vnitrozemí prostřednictvím svých partnerů.
 
Publikováno: 8. 11. 2018 | Počet přečtení: 339