its murr Schunk

Chytré ovládání

Dnes už se nedivíme inteligentnímu osvětlení, otevírání dveří, řízení klimatizace ani systémům pro rezervace zasedacích místností. Co je však nejednotné, je ovládání, které může být někdy tak složité, že nás to odradí od těchto zařízení.

 

Proto přichází společnost iNELS s řešením pro ovládání domácích prvků. Jde o atraktivní a dobře čitelný 10palcový displej iNELS Touch Panel, na kterém lze ovládat vše z jednoho místa. Jeho snadná montáž umožňuje umístění na skleněný, dřevěný i ostatní běžný povrch.

Panel obsahuje operační systém Android pro aplikace iNELS Home Control nebo pro rezervační systém (Future office). Aktualizace systému probíhá přes internet. Z jednoho místa tak můžete ovládat osvětlení či klimatizaci v celém domě. Díky integrovaným reproduktorům a mikrofonu nabízí také funkci interkomu využitelnou v kombinaci s produktem LARA Intercom. Na obrazovce s rozlišením 1280 x 800 bodů je možné sledovat obrazy z bezpečnostních kamer.

Díky své konektivitě s MS Outlook, Google kalendářem i dalšími plánovači přináší nový panel mnoho výhod i pro korporátní využití. Do místní sítě se dá snadno připojit přes ethernetové připojení s PoE napájením. Přidáme-li k tomu chytře naprogramované uživatelské rozhraní a grafické zpracování, získáváme tak skvělého pomocníka pro recepční nebo office manažery. Ti navíc ocení, že touch panel lze pro komfortnější zacházení snadno připojit k televizi nebo monitoru.

iTP také umožňuje pravidelné analýzy ve formě reportů a statistik, které ukazují efektivitu a využití zasedacích místností za libovolné časové období. To umožňuje smysluplné úpravy vnitřních pravidel týkajících se rezervací a používaní společných sdílených prostor.

 
Publikováno: 8. 10. 2018 | Počet přečtení: 591