Nitra skf expo

Myši pro každodenní práci

Společnost Trust uvedla na trh kompaktní bezdrátovou myš YVI FX a netradiční ergonomické myši Verto s vertikálním designem. Uváděné modely jsou určeny jak pravákům tak i levákům.

 

Trust YVI FX - Optická myš kompaktních rozměrů 95 x 57 x 40 mm symetrického tvaru pro praváky i leváky je nabízena v černé, tyrkysově modré, růžové a bílé variantě a s povrchem, který pokrývají geometrické tvary různých barev.

Po obou bocích myši jsou gumové plochy pro pevný úchop, zakončené na jednom z cípů krátkou linií, kde se automaticky střídají barvy podsvícení. Kromě standardních jsou k dispozici tlačítka pro nastavení rozlišení 800, 1400 a 1600 Dpi pod kolečkem na vrchní straně a pro vypnutí/zapnutí na spodu.

Myš je napájena jednou tužkovou baterií s životností až půl roku. Vedle ní se nachází prostor pro uskladnění bezdrátového přijímače, který zajišťuje funkčnost do vzdálenosti 8 m na frekvenci 2,4 GHz.

Trust Verto - Netradiční ergonomický tvar myši posazený do vertikální polohy byl vytvořen za účelem maximálního pohodlí ruky a zápěstí. Myš určená pravákům nabízí klasické pravé a levé tlačítko včetně kolečka po pravé horní straně, tlačítko pro změnu Dpi na samém vrcholu a dvě tlačítka známá jako Back & Next pro pohyb v prohlížeči na levé straně u palce. Uložení palce je řešeno prohnutým tvarem a pohodlnou pogumovanou částí, která je vpředu zakončena podsvícenou linií.

Myši Verto jsou k dispozici ve dvou variantách - klasické kabelové a bezdrátové. Kabelová verze nabízí rozlišení snímače 1000, respektive 1600 Dpi. Bezdrátový typ napájený jednou tužkovou baterií funguje na vzdálenost až 10 m a jeho rozlišení je možné nastavit na hodnoty 800, 1200 a 1600 Dpi.

 
Publikováno: 28. 8. 2018 | Počet přečtení: 278