Nitra skf

Tech Data bude prodávat Avast

Společnost Tech Data podepsala distribuční smlouvu se společností Avast Software, zabývající se antivirovým zabezpečením. Tím se Tech Data stává autorizovaným distributorem komerčních security produktů Avast a AVG.

 
Česká společnost Avast Software s historií sahající až do roku 1988 je výrobcem jednoho z nejdůvěryhodnějších PC a mobilních bezpečnostních řešení na světě, Avast Antivirus, který chrání více než 230 milionů zařízení po celém světě. Společnost Avast oznámila v roce 2016 akvizici konkurenční společnosti českého původu AVG Technologies a tím se stala gigantem v oblasti antivirových softwarů. Společnost Tech Data tak bude nabízet produkty jak společnosti Avast, tak její dceřiné společnosti AVG Technologies.

Uzavřením kontraktu se rozšířilo portfolio společnosti Tech Data v oblasti digitální distribuce ESD. Firma bude nyní schopna rychleji reagovat na požadavky partnerů a dodávat jim ten nejvhodnější software dle jejich zvoleného řešení ESD. Mazi nově dodávané produkty se řadí např.: AVG Internet Security, Avast Internet Security, či Avast Mobile Security.
 
Publikováno: 10. 8. 2018 | Počet přečtení: 293