Nitra skf

Nová sluchátka potlačující okolní hluk

Společnost Panasonic představila nový model bezdrátových sluchátek HD605N, který je vybaven adaptivním systémem tlumení okolního hluku. Disponuje mimořádně čistým a kvalitním zvukem s vysokým rozlišením při připojení přes Bluetooth i běžný kabel.

 

Systém tlumení okolního hluku je proveden mikrofonem na vnější straně náušníků. Ten snímá zvuky okolí a elektronika se stará o jejich eliminaci při reprodukci uvnitř sluchátek. Díky tomu je tlumení maximálně efektivní a pokrývá celý slyšitelný frekvenční rozsah.

Součástí funkční výbavy je rovněž systém Ambient Sound Enhancer, díky němuž naopak uživatel v případě potřeby slyší okolí. To se hodí např. tehdy, když při poslechu hudby chcete konverzovat nebo např. čekáte na hlášení na letišti.

Další výhodou je výkonná baterie. Se zapnutým systémem potlačení okolního hluku vydrží přibližně 20 hodin čistého času přehrávání. Díky rychlonabíjení lze ale už po pouhých 15 minutách v dobíječce sluchátka používat další 2 hodiny čistého času.

Výjimečná kvalita zvuku a uživatelský komfort

Sluchátka obsahují vysoce kvalitní komponenty, např. HD membránu 40 mm s technologií MLF (Multi-Layer Film) či antivibrační rám, díky němuž zaslouží pochvalu především kvalitní podání basů. Sluchátka reprodukují i při bezdrátovém připojení přes Bluetooth kvalitní širokofrekvenční zvuk ve vysokém rozlišení.

Další výhodou je ergonomické provedení. Díky speciální konstrukci s kloubovou technologií 3D Ball Joint Structure lze sluchátka přizpůsobit jakémukoli tvaru hlavy a uší. O uživatelské pohodlí se starají náušníky s paměťovou pěnou, díky nimž sluchátka výtečně padnou na uši a tlumení hluku je tak opravdu účinné při zachování dlouhodobého komfortu. Sluchátka jsou k dispozici v černé a hnědé verzi.

 
Publikováno: 9. 8. 2018 | Počet přečtení: 265