Hrajte s TechMagazínem

Redakce časopisu TechMagazín startuje novou soutěž se značkou HITACHI. Soutěž bude mít tři kola. V prvním kole se bude soutěžit o vyžínač HITACHI CG30SC. A co pro to musíte udělat? Stačí jen být předplatitelem TechMagazínu nebo si jej předplatit (ZDE) a odpovědět správně na níže položenou otázku.

 
Ze správných odpovědí bude vylosován výherce a jeho jméno se objeví v zářijovém vydání časopisu TechMagazín.

Společnost Hitachi Koki Co., Ltd., změnila v červnu letošního roku název své řady elektrických nástrojů známých jako HITACHI a/nebo Hitachi Koki a od podzimu mění i název samotné firmy.

Soutěžní otázka:

Jak zní nové jméno značky elektrických nástrojů tohoto japonského výrobce, které bude i v názvu nově přejmenovaného holdingu?

Relaxujte na dokonale upravené zahradě!

Vyžínač CG30SC si získal oblibu díky malé hmotnosti, vysoké účinnosti a spolehlivosti. Kromě toho disponuje malými vibracemi a nízkou hlučností. K jeho výhodám patří nastavitelná teleskopická hřídel s nastavitelnou rukojetí.

Technické parametry:

Napětí: 230 V

Příkon: 450 W

Šířka záběru: 300 mm

Celková délka: 935-1165 mm

Hmotnost: 2,6 kg

Podmínky soutěže:

Soutěžit mohou nejen noví, ale i stávající předplatitelé časopisu TechMagazín. Pro nové předplatitele je objednávkový formulář ZDE.

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na e-mailovou adresu: predplatne@techmagazin.cz

Soutěž o vyžínač startuje ve vydání č. 7 a končí v č. 9, kde bude zveřejněno jméno vylosovaného výherce. Poté bude následovat pokračování soutěže o další zajímavý produkt značky HITACHI.

Losování a předání výhry bude probíhat za účasti zástupce společnosti HITACHI.
 
Publikováno: 26. 7. 2018 | Počet přečtení: 951