Nitra skf

CAT S61pro řemeslníky

Vysoce odolný, prachotěsný, vodotěsný a funkcemi napěchovaný smartphone CAT S61 je velmi vhodný řemeslníky, stavaře a další výrobní profese. Jde o nový přístroj, který mění pohled na smartphony, disponuje totiž různými funkcemi, jako termovize, laserový měřič vzdálenosti či snímač kvality vzduchu.

 

Integrovaná kamera Flir ve smartphonu zajišťuje nedostižnou optimalizaci obrazu s vysokým kontrastem snímků pomocí MSX technologie. Je možná také diagnostika vozidel, sledování asfaltu a monitorování zařízení s vyššími teplotami. CAT S61 zastane i detekci tepelných ztrát kolem oken a dveří, vyhledání vlhkosti a chybějící izolace, identifikaci přehřátí elektrických spotřebičů a přetížených obvodů či vidění v naprosté tmě, skrz hustou mlhu nebo kouř. Dokáže měřit teploty v rozmezí -20 až 400 °C.

Zabudovaný snímač kvality vzduchu v interiéru upozorní uživatele telefonu na vysokou úroveň znečišťujících látek (těkavých organických látek VOC, které obsahují rozpouštědla, koberce, nábytek a čisticí prostředky). CAT S61 sleduje kvalitu ovzduší ve vnitřních prostorách a informuje uživatele, když zjistí nezdravé koncentrace, což jim umožní včas podniknout příslušné kroky, jako např. otevřít okno pro lepší větrání nebo udělat si přestávku. Snímač také umožňuje měření vlhkosti a aktuální teploty. Elektrikáři např. mohou použít termokameru pro analýzu pojistkové skříňky nebo kabeláže a laserový měřič vzdálenosti k odhadu, jak dlouhý kabel budou pro danou práci potřebovat. Také mohou živě streamovat výsledky na základnu, pokud by snad potřebovali pomoc od kolegů.

Telefon je vybaven velkým 5,2” FHD displejem se sklem Gorilla 5, optimalizovaným pro venkovní použití. Také vyniká výjimečně robustním provedeníma jeho tělo má hliníkem vyztužený rám. Pyšní se odolností IP68 a je vodotěsný až do hloubky 3 metrů po dobu 1 hodiny. Vyhovuje specifikaci MIL 810G a je vyroben tak, aby odolal opakovaným pádům na beton z výšky 1,8 m. Dotykový displej lze ovládat i v rukavicích nebo mokrými prsty.

Zadní fotoaparát disponuje rozlišením 16 MP, přední 8MP, video 4K. CAT S61 má k dispozici 4 GB RAM, 64 GB ROM, která je rozšířitelná kartou MicroSD. Dále 2,2GHz osmijádrový procesor (Qualcomm Snapdragon 630)

 
Publikováno: 24. 7. 2018 | Počet přečtení: 369