ZAT AMPER 2019

Pneumatiky pro nové luxusní SUV

ridgestone vyrábí pneumatiky dvou produktových řad Bridgestone pro prvovýbavu zcela nové, třetí generace modelu BMW X3. V rámci pokračující dlouhodobé spolupráce se společností BMW jde o prémiové pneumatiky Alenza 001 a Blizzak v 11 různých rozměrech.

 
Letní pneumatika Bridgestone Alenza 001 je určena pro BMW X3 s 18“, 19“, 20“ a 21“ koly. Specifické verze modelu X3 budou vybaveny pneumatikami Alenza 001 s technologií run-flat. Pneumatiky mají speciální konstrukci, která zaručuje precizní ovladatelnost v kombinaci s komfortní jízdou na dálnici na mokrém i suchém povrchu.

„Konstrukce pneumatiky i její správné použití jsou zásadními faktory pro maximální využívání potenciálu provozních vlastností vozidla,“ řekla Shannon Quinnová, prezidentka divize Tyre Operations společnosti Bridgestone Americas, zodpovědná za prodej pneumatik v USA a Kanadě. „Bridgestone udržuje se společností BMW dlouhodobé vztahy a naši inženýři s ní úzce spolupracovali při vývoji inovativních technologií pro sportovně orientované pneumatiky, určené exkluzivně pro BMW X3.“

Prémiovými pneumatikami Blizzak LM-001 jsou vybavovány vozy BMW X3, prodávané na evropských trzích, na nichž platí povinnost používat zimní pneumatiky ve stanoveném období. Pneumatika Blizzak LM-001 s vynikající trakcí a mimořádnými provozními vlastnostmi na sněhu a rozbředlém sněhu je k dispozici v konvenční verzi nebo s technologií run-flat. Pneumatiky budou nabízeny majitelům vozů BMW X3, žijícím v oblastech, jejichž nižší teploty a sezónní provozní podmínky vyžadují pneumatiku, poskytující řidičům svými výkony jistotu v zimním provozu, také jako náhradní pneumatiky, schválené společností BMW.
 
Publikováno: 10. 7. 2018 | Počet přečtení: 187