ZAT AMPER 2019

Snadné nahrávaní telefonních hovorů

Diktafon jihokorejské značky Esonic je vybaven Bluetooth modulem, který umožňuje bezdrátovou komunikaci se spárovaným telefonem. Díky tomu diskrétně snadno nahrává probíhající telefonní hovor.

 

Diktafon Esonic BR20 s funkcí pohotového nahrávání telefonních hovorů dodává na český trh společnost SpyShop24. Bluetooth diktafon začne nahrávat telefonní hovor ze spárovaného mobilního telefonu do dvou vteřin pouhým stisknutím jediného tlačítka. Vyznačuje vysokou kvalitou pořízeného zvukového záznamu a kapacitou paměti 4 GB, což je dostatečný prostor pro 140 hodin zvukového záznamu. Diktafon má spolu s pokročilými funkcemi nahrávání moderní atraktivní design doplněný o kovové prvky z kartáčovaného hliníku a vysokou kvalitu použitých materiálů.

„Škoda, že jsem si ten hovor nenahrál,“ říká Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a vysvětluje: „Tato věta již většině z nás prolétla hlavou bezprostředně po ukončení důležitého telefonního hovoru. S diktafonem Esonic BR20 je to přitom tak snadné. Pouhým stisknutím tlačítka začne nahrávání hovoru. Vše probíhá díky Bluetooth bezdrátově. Výsledkem je zvuková nahrávka vysoké kvality s čistým zvukem. Funkci nahrávání telefonického hovoru oceníte při telefonátech s dodavateli, zákazníky, státními institucemi nebo např. při stalkingu. Prostě vždy, když záleží na každém slově.“

Vedle nahrávání telefonického hovoru nabízí Esonic samozřejmě i běžné funkce diktafonu. Zařízení o hmotnosti 20,5 g se snadno ovládá, práci s ním usnadňují LED diody. Diktafon má i vestavěný reproduktor a díky zabudovanému akumulátoru dokáže nepřetržitě nahrávat zvuk po dobu až dvanácti hodin. V případě bezdrátového připojení Bluetooth je doba nahrávání 5 hodin. Dosah diktafonu od připojeného chytrého telefonu je až 10 m.

 
Publikováno: 9. 7. 2018 | Počet přečtení: 216