ZAT AMPER 2019

Náramek zaznamená i převýšení

Fitness náramek Deveroux P5 se speciálními režimy pro chůzi, běh, jízdu na kole a turistiku optimalizuje výpočet spalování kalorií pro danou aktivitu, a díky vestavěnému GPS čipu nabízí také sledování trasy a převýšení během výletu, barometr, teploměr a mnoho dalších funkcí.

 

Společnost Satomar představila na našem trhu fitness náramek Deveroux P5 se speciálními funkcemi pro turisty. Náramek dokáže kromě tradičního počítání kroků, spálených kalorií a měření tepové frekvence sledovat pomocí vestavěného GPS čipu trasu na výletě, a to včetně absolvovaného převýšení. Po návratu si můžete ve spolupráci s příslušnou aplikací pro smartphony s operačními systémy Android a iOS, promítnout vše do mapy. Protože si náramek všechny údaje ukládá do vlastní paměti, nemusíte ho mít během výletu propojený permanentně s telefonem.

Náramek obsahuje speciální režimy pro chůzi, běh, jízdu na kole a turistiku. Po navolení daného režimu optimalizuje výpočet spalování kalorií pro danou aktivitu. Pokud budete běhat po okruhu, bude náramek díky GPS také automaticky zaznamenávat počet okruhů.

 
Publikováno: 9. 7. 2018 | Počet přečtení: 209