ZAT AMPER 2019

Powerbanka, která šetří čas

Powerbanka Natec z produktové řady Extreme Media NPB-1155 je vybavena funkcí rychlého nabíjení Quick Charge 3.0, a nabíjí proto připojená zařízení až čtyřikrát rychleji než běžné powerbanky. Disponuje konektorem Type-C, dvojitým portem USB a konektorem micro USB. Její kapacita je 10 000 mAh.

 

Licencovaná technologie Quick Charge 3.0 s inteligentním čipem zaručuje, že připojené zařízení bude správně rozpoznáno a powerbanka ho bude nabíjet maximálním proudem, který deklaruje producent připojeného zařízení. Pokud připojené zařízení nepodporuje technologii rychlého nabíjení, powerbanka zpomalí nabíjení na maximální bezpečnou rychlost.

Díky dvojitému vstupu je možné volit, kterým kabelem powerbanku nabíjet. Pokud připojený telefon používá nejnovější řešení USB-C, pak je možné použít ten samý kabel. Není tedy třeba mít dva samostatné kabely pro nabíjení telefonu a powerbanky. Powerbanka obsahuje ochranu proti přepětí a přetížení, což zaručuje stabilní a bezpečný provoz bez rizika poškození nabíjeného zařízení.

 
Publikováno: 9. 7. 2018 | Počet přečtení: 198