Ceratizit AMPER 2019

Soundbary se subwooferem pro počítače i televize

Výrobce příslušenství pro digitální zařízení, společnost Trust, uvádí na trh dvojici reproduktorů typu soundbar se subwooferem. Jde o modely Trust Tytan a Unca.

 

První z nich - Trust GXT 668 Tytan - se skládá z horizontálně položeného dlouhého zvukového panelu, který v sobě ukrývá 4 reproduktory, a dřevěného subwooferu s pulsujícím LED podsvícením. Ovládání je umístěno na střed panelu, přičemž je k dispozici také jeho dálková varianta. Kromě klasického multimediálního nastavení má uživatel možnost zvýšit/snížit výkon subwooferu, vypnout LED podsvícení, zvolit ze čtyř přednastavených režimů ekvalizéru či ztlumit reproduktor. Systém disponuje celkovým výkonem 120 W a lze jej připojit pomocí standardního 3,5mm jack konektoru a optického kabelu (SPDIF), které jsou součástí balení.

Druhý model Trust GXT 664 Unca - je konzervativnější set, který nabízí dva reproduktory integrované do horizontálního zvukového panelu vyvedeného v moderních oblých liniích a dřevěný subwoofer s celkovým výkonem 32 W. Tlačítka pro ovládání hlasitosti a výkonu subwooferu jsou umístěny na pravém boku zvukového panelu. Konektivitu zajišťuje 3,5mm jack

 
Publikováno: 16. 5. 2018 | Počet přečtení: 222