Ceratizit AMPER 2019

Svítící klika

Unikátní novinková kolekce kování Mimimal Black Matt 20 Year Light posouvá designové možnosti dveřních klik zase o kousek dál! Součástí kliky je totiž mikrotrubička, která dovede kování rozzářit. Světlo mikrotrubičky na čelní straně kliky není ve dne téměř vidět, ale večer se rozjasní naplno.

 

„Mikrotrubička vytvoří efektní minimalistický detail, díky kterému je klika vidět i v úplné tmě na vzdálenost 20 metrů,“ říká pan Roman Ulich, hlavní designér společnosti M&T, českého výrobce designového dveřního a okenního kování a dodává: „K provozu mikrotrubičky přitom není třeba žádných baterií či kabelů.“ Kování je navíc opatřeno ručně broušeným 3D povrchem, který je naprostým světovým unikátem a při dotyku vytváří efekt drásaného dřeva. Klika tak nejenom působivě vypadá, ale je velmi příjemná i na dotyk!

První a zároveň jediný český výrobce designových dveřních klik využívající moderní technologie pro žádané a velmi kvalitní povrchové úpravy - matný nikl a nitrid titanu v několika barevných odstínech. Nové designy vznikají přímo pod rukama pracovníků firmy od návrhu až po realizaci ve výrobě. Pro spokojenost zákazníků je připraven kompletní výrobní program včetně okenních klik, bezpečnostních rozet, madel, pantů, posuvných systémů, kování na skleněné dveře a dalších požadovaných doplňků - vždy ucelený sortiment ve stejném designu, povrchové úpravě a barvě.

 
Publikováno: 16. 5. 2018 | Počet přečtení: 236