Ceratizit AMPER 2019

Společník na cesty: přenosný USB-C monitor

Nový přenosný monitor, který uvedla společnost AOC, je určen pro lidi, kteří jsou neustále na cestách. Monitor AOC I1601FWUX disponuje USB-C připojením a nabízí 15,6” (39,6 cm) IPS displej s Full-HD rozlišením (1920 x 1080 bodů). Dodávaný smart cover udělá z běžného krytu chytrý podstavec pro horizontální i vertikální polohu monitoru.

 

Tloušťka pouze 8,5 mm a váha 800 g zaručí, že monitor lze vzít pohodlně do tašky a nezabere moc místa. Je to elegantní a stylové řešení pro rozšíření pracovní plochy. Model I1601FWUX bude dostupný v průběhu května 2018. USB-C monitor nabízí vertikální nebo horizontální mód a smart cover.

Model I1601FWUX využívá USB-C konektor na přenos signálu a napájení zároveň, vše pomocí jediného kabelu. Úhlopříčka o velikosti 15,6” nabízí dostatek pracovní plochy a výška stojanu umožňuje nastavit stejnou úroveň pohledu jako na displeji notebooku.

Díky svým kompaktním rozměrům se novinka vejde téměř do každé notebookové brašny. Na stole pak na uživatele a diváky zapůsobí svým elegantním designem a IPS panelem s širokými pozorovacími úhly 160/160°, které zaručí kvalitní podívanou i ze stran. Monitor je vybaven AOC Low Blue Ligh módem, který snižuje úroveň potenciálně nebezpečného modrého světla a snižuje riziko únavy očí. Jas monitoru 220 cd/m² umožňuje pohodlné používání ve dne i v noci.

Odezva monitoru je 5 ms GtG, takže je vhodný i pro sledování filmů a základní hraní. Dodávaný smart cover perfektně chrání monitor před poškrábaním při transportu a snadno se změní na stojan jak pro vertikální, tak i horizontální používání. Změna orientace monitoru je jednoduchá díky automatické funkci PIVOT, kterou lze aktivovat v AOC i-Menu software.

 
Publikováno: 16. 5. 2018 | Počet přečtení: 212