ZAT AMPER 2019

Aliance TUF Gaming představuje nové produkty

Společnost Cooler Master, výrobce počítačových komponent a periferií, představil ve spolupráci se společností Asus novou řadu produktů pod značkou TUF Gaming. Jde o produktovou sérii zaměřenou primárně na odolné a spolehlivé herní produkty.

 

Aliance TUF Gaming je společná snaha mezi Asusem, Cooler Masterem a dalšími značkami o vytvoření speciální řady produktů, které dají dohromady esteticky jednotný herní počítač. Cooler Master poskytuje počítačovou skříň, chlazení a zdroj. TUF Gaming byl navržen pro hráče hledající počítač určený k hraní s jednotlivými komponenty splňujícími tři stěžejní vlastnosti: funkčnost, spolehlivost a vizuální konzistenci.

Funkčnost - Řada produktů aliance byla speciálně vybrána pro jejich schopnost rozjet hry plynule a spolehlivě. Produkty Cooler Master byly vybrány nejen díky tomu, jak fungují samostatně, ale především pro fungování jako celku. Produkty TUF Gaming reprezentuje počítačová skříň MasterBox MB500, chladiče procesoru MasterAir MA620P a MasterAir MA410M a zdroje MasterWatt ve čtyřech výkonnostních variantách (450, 550, 650 a 750 W). Všechny nesou označení TUF Gaming Edition.

Spolehlivost - Jednou z klíčových předností produktů Cooler Master je spolehlivost. Prioritou společnosti je poskytovat nejen komponenty, které fungují dobře, ale fungují dobře po dlouhou dobu. Asus deklaroval, že do systému zahrne jen spolehlivé a odolné produkty, a to byl jeden z důvodů pro uzavření vzájemné spolupráce.

Produkty z edice TUF Gaming společnosti Cooler Master přinášejí vynikající výkon po řadu let. Dostupné produkty nabízejí záruku 5 let (MasterWatt TUF Gaming Edition a MasterAir MA410M TUF Gaming Edition), resp. 2 roky (MasterAir MA620P TUF Gaming Edition a MasterBox MB500 TUF Gaming Edition).

Herní počítač musí dobře vypadat, a proto Asus představil vzor a barevné schéma, které se dostatečně vymezuje od ostatních značek. To umožňuje vytvořit funkční systém s konzistentní vizuální identitou.

 
Publikováno: 30. 4. 2018 | Počet přečtení: 272