ZAT AMPER 2019

Holding CSG vydražil trabant Leoše Mareše na charitu

Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) vydražil za jeden milion korun trabant, kterým v rámci sázky jeden měsíc jezdil moderátor Leoš Mareš. Peníze, za které holding CSG automobil vydražil, jdou na charitativní sbírku Pomozte dětem neboli Kuře, kterou spoluorganizuje Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize.

 

Trabant 601S vyrobený v roce 1978 Leoš Mareš předal po středečním koncertě zástupcům holdingu CSG. Ti moderátorovi na oplátku věnovali šek v hodnotě jednoho milionu korun, který putuje na pomoc dětem.

„Nejdražší trabant v Česku za milion korun vydražil holding CSG, který vyrábí vozy Tatra, Avia nebo např. hodinky Prim,“ uvedl Leoš Mareš na svém Instagramu a dodal: „Bylo by fajn šek předat 26. května, kdy je Běh pro Kuře, tak by bylo skvělé, kdybychom tam mohli přijet tatrou a trabantem a šek předat.“

Známý český moderátor vyhlásil charitativní aukci na svém instagramovém profilu poté, co uzavřel sázku a jeden měsíc jezdil pouze trabantem. Vyvolávací cenu za vůz stanovil na rovný jeden milion korun. Jako první dražitel se přihlásil právě holding CZECHOSLOVAK GROUP, který trabant nakonec i získal. „Jsme moc rádi, že jsme se mohli do takového projektu, který pomáhá dobré věci, zapojit. Spojení Leoše Mareše a charity je vždy výjimečná záležitost. Moc se těšíme na Běh pro Kuře, během něhož oficiálně předáme šek na jeden milion korun na sbírku Kuře,“ řekl Lukáš Novotný, vedoucí marketingu CSG.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP je jedním z nejvýznamnějších uskupení průmyslových podniků v ČR a sdružuje a rozvíjí tradiční české průmyslové značky a firmy jako jsou např. TATRA, AVIA či PRIM. Díky svému významu a postavení si je vědom i své společenské odpovědnosti. Proto kromě podpory mimopracovních aktivit svých zaměstnanců přispívá a účastní se i na charitativních, sportovních, kulturních a společenských akcích prospěšných pro celou společnost.

 
Publikováno: 30. 4. 2018 | Počet přečtení: 244