Nitra skf expo

Sportovní sluchátka Pioneer se dvěma variantami uchycení

Pioneer představuje nový model sportovních sluchátek, který nabízí sportovcům vše, co potřebují k poslechu hudby: výborný zvuk, odolnost proti vodě i potu, výběr z kabelového nebo bezdrátového provedení, a navíc dvě možnosti, jak pevně uchytit sluchátka v uších při aktivním pohybu.

 

Společnost BaSys CS, která je výhradním dovozcem audio produktů Pioneer pro ČR, představuje dvoje nová sportovní sluchátka – Pioneer SE-E5T a SE-E7BT. První z nich představují tradiční kabelovou variantu a druhá komunikují s telefonem či přehrávačem hudby pomocí Bluetooth. Vestavěná baterie vydrží až na 7,5 h použití. Kromě vynikajících zvukových i užitných vlastností jsou pro uživatele atraktivní volbou i díky výbornému poměru cena/výkon. Samozřejmostí u obou modelů je vestavěný mikrofon a funkce handsfree pro telefonování.

Pevné uchycení sluchátek v uších lze zajistit dvěma způsoby a na uživateli závisí, který z nich mu bude příjemnější. Součástí balení je sada držáků a ušních háčků Ear Hooks a Ear Fins. Ear Hoks obemknou uši a zachytí se kolem nich zjednodušeně řečeno jako velké sponky a umožňují polohování koncovky „špuntu“ podle individuální potřeby. Ear Hooks představují silikonové koncovky, které se bezpečně zaklesnou v uších. A co je pro sportovce mimořádně důležité, novým sluchátkům nevadí déšť ani agresivní pot. Splňují specifikaci odolnosti IPX4 a nemusíte se je bát používat v jakýchkoli podmínkách.

Po zvukové stránce zajistí sluchátka tu správnou motivaci pro maximální sportovní výkon. Jejich 9 mm reproduktory mají vysoce nadstandardní frekvenční rozsah 5 Hz-22 kHz. To znamená, že nebudou chybět nejhlubší basy ani zvonivé výšky. Pro vysokou kvalitu reprodukce odpovídající současným technologickým možnostem využívá bezdrátová varianta kodek aptX.

 
Publikováno: 16. 4. 2018 | Počet přečtení: 267