Nitra skf expo

Facelift H-1 s novou výbavou

Automobilka Hyundai přišla s modernizovanou řadou víceúčelových modelů H-1. Změnil se design a byla rozšířena komfortní výbava. Řada modelů H-1 Tour nyní splňuje i emisní normu Euro 6c.

 
Modelová řada H-1 nabízí výběr ze sedmi barev karoserie nebo dvoubarevný vnější design. Poprvé nabízí v tomto modelu sloupek řízení nastavitelný výškově i podélně. Řidič si tak může nastavit optimální polohu volantu. Ještě vyšší úroveň jízdního komfortu poskytují nové funkce vyhřívání a odvětrávání pro sedadlo řidiče a vyhřívání pro přední sedadlo spolujezdce. Kromě toho může být nyní obraz zadní kamery zobrazován na ploše vnitřního zpětného zrcátka.

Nová řada H-1 je k dispozici ve třech různých výkonových verzích vznětových motorů. Osobní verze H-1 Tour je nabízena s jednotkou 2,5 A2-VGT o výkonu 125 kW a maximem točivého momentu 441 Nm.

Alternativou jsou ještě další dvě výkonové varianty motoru 2,5 A2-WGT v kombinaci s šestistupňovou mechanickou převodovkou. Standardní verze má výkon 85 kW a výkonnější varianta nabízí 100 kW. V obou případech má řidič k dispozici maximum točivého momentu 343 Nm. Všechny motory splňují emisní normu Euro 6c.

Stejná paleta motorů je nabízena pro užitkové verze H-1 Van, splňující emisní normu Euro 6. Modelová řada Hyundai H-1 zahrnuje verze pro přepravu až osmi osob a nabízí velkorysý vnitřní prostor přístupný širokými bočními dveřmi pro snadnou manipulaci s nákladem nebo nastupování a vystupování cestujících na zadních sedadlech. Objem nákladového prostoru skříňové verze H-1 Van sahá od 2511 litrů u verze se dvěma řadami sedadel, do 4426 litrů u verzí se dvěma nebo třemi sedadly. Dokonce i se všemi obsazenými sedadly osmimístné verze je k dispozici zavazadlový prostor o objemu 842 l.

Jde tak o atraktivní vozidlo pro podnikatele i velké firmy, kteří hledají automobil s mimořádně velkým vnitřním prostorem a bohatou výbavou pro velmi komfortní cestování.
 
Publikováno: 13. 4. 2018 | Počet přečtení: 260