Ceratizit AMPER 2019

Panasonic odhalil nové 4K profesionální displeje

Společnost Panasonic odhalila řadu šesti modelů profesionálních displejů s rozlišením 4K a velikostí od 43 do 86 palců. Základní řada LCD panelů disponuje jasem 350 cd/m2, což z nich činí ideální volbu pro nákupní centra, showroomy nebo např. konferenční místnosti.

 
Nová řada displejů představuje obraz v kvalitě 4K s malou hloubkou a stylovým úzkým rámečkem. Dva největší panely (86/75 palců) také nabízí technologii In-Plane Switching, která zajišťuje věrnost barev a jasnou viditelnost při pohledu na obrazovku mimo osu.

Na podporu nejnovějšího video obsahu v rozlišení 4K a Full HD jsou všechny displeje vybaveny dvěma vstupy HDMI kompatibilními s HDCP 2.2, na kterých je možné si přehrát i obsah chráněný technologií DRM. Jako všechny displeje z této série i EQ1 disponuje držákem kompatibilním se standardem VESA.

„Hlavním záměrem návrhu řady EQ1 bylo zjednodušení instalace, nastavení a ovládání displejů,“ uvedl Enrique Robledo, marketingový manažer ve společnosti Panasonic. „Každý z nich je vybaven přehrávačem multimediálních souborů přes USB, který zobrazuje obsah v rozlišení 4K a Full HD bez potřeby externích kabelů nebo set-top boxu. V rámci místní sítě je možné obsah také aktualizovat s využitím hlavního zařízení USB. Obsah se pak prostřednictvím místní sítě synchronizuje na více displejích.“

Displeje (ať už jde o jeden nebo více displejů) můžete sledovat a řídit s pomocí softwaru Multi-Monitoring & Control společnosti Panasonic. Tento bezplatný software obsahuje funkce pro základní řízení. Jeho funkce můžete rozšířit využitím softwaru Early Warning pro síťové displeje – je ideální pro školy, maloobchod a kanceláře.
 
Publikováno: 2. 3. 2018 | Počet přečtení: 309