expo ZAT AMPER 2019

Nová námořní linka z Číny do Prahy

Logistická společnost DB Schenker rozšiřuje nabídku přímých námořních sběrných linek o novou linku z čínského přístavu Xiamen do Prahy. Přímý servis přináší nejen větší bezpečnost pro přepravované zboží, ale také úsporu nákladů a kratší dobu přepravy.

 
Námořní speditér DB Schenker již v minulosti zavedl řadu přímých sběrných linek z Číny. Ty vedly k dalšímu zkvalitnění a zefektivnění námořní sběrné služby pro český trh. Také nová linka z přístavu Xiamen obdobně přispěje k lepším podmínkám v přepravě.

„Díky nové lince, která bude z Xiamenu odplouvat každé úterý, snižujeme přepravní náklady a zkracujeme dodací časy, např. doba plavby do Hamburgu trvá zhruba 32 dnů, a tak můžeme našim zákazníkům nabídnout zajímavější sazby pro tuto relaci,“ vysvětluje Jakub Honzek, manažer námořních přeprav v DB Schenker.

Hlavní výhodou této sběrné linky je, že díky ní lze posílat i menší zásilky a není nutné objednávat pro přepravu celý kontejner. Zásilky se odesílají v pravidelných týdenních intervalech, u přepravy nechybí ani možnost sledovat pohyb zásilek online na internetu, kompletní celní služby nebo paletizace volně loženého zboží. Kvalitu servisu podtrhuje i to, že DB Schenker má dnes zastoupení v každém přístavu.
 
Publikováno: 21. 2. 2018 | Počet přečtení: 342