Ceratizit AMPER 2019

Strategické partnerství - Acronis a Williams Martini Racing

V rámci technologického partnerství, které uzavřely Acronic (lídr v řešení ochrany dat) a Williams Martiny Racing (závodní tým Formule 1), se uskuteční dodávky inovativních řešení ochrany dat včetně zálohování, disaster recovery, softwarově definovaného úložiště a řešení pro sdílení a přístup k souborům.

 
Formule 1 je jedním z technologicky nejvyspělejších sportů. Každá Velká cena znamená pro závodní týmy stovky gigabytů telemetrických dat a generuje další terabyty konstrukčních a testovacích údajů v továrnách. Inovace a technologický vývoj jsou dnes závislé na analýze dat. Schopnost interpretovat data a realizovat na jejich základě správná rozhodnutí jsou často klíčovým rozdílem mezi celkovým úspěchem a neúspěchem, což činí z informací nejcennější majetek závodního týmu.

Zkušenosti společnosti Acronis v oblasti ochrany dat pomohou týmu Williams zvládnout rostoucí objem dat bez kompromisu na špičkové zabezpečení a flexibilitu požadovanou ve Formuli 1. Prostřednictvím partnerství bude mít Williams přístup ke kompletní řadě inovativních řešení ochrany dat, včetně nejrychlejšího zálohovacího řešení s možností okamžité obnovy (Acronis Backup); ke škálovatelnému a zabezpečenému softwarovému definovanému úložiště (Acronis Storage) a ke zabezpečenému a flexibilnímu sdílení a přístupu k podnikovým souborům (Acronis Access Advanced).

Acronis rovněž do řešení Acronis Backup integroval jedinečnou technologii ransomware protection postavenou na umělé inteligenci. Protože jsou ransomwarové útoky stále častěji vedeny také na zálohované soubory, toto řešení chrání celý zálohovací systém s pomocí další ochranné vrstvy.

Produkty společnosti Acronis jsou široce využívány největšími automobilovými a výrobními firmami po celém světě. Závodní týmy a jiné podniky volí řešení Acronis pro jeho výkonnost a spolehlivost, což jsou vlastnosti vyžadované ve velmi konkurenčních prostředních.
 
Publikováno: 20. 2. 2018 | Počet přečtení: 268