expo

Laserový projektor s větším rozlišením než 4K

Společnost Panasonic využila veletrh ISE 2018 k oznámení nového přírůstku do rodiny v podobě laserového fosforového projektoru s rozlišením větším než 4K, který se zaměřuje na živé přenosy a vystoupení, výstavy, pronájmy a permanentní instalace.

 

Představení tříčipového laserového DLPTM projektoru PT-RQ22K SOLID SHINE, který splňuje požadavky na lehký projektor s rozlišením větším než 4K a s vysokým jasem, je jen jedním z mnoha oznámení japonského výrobce na veletrhu ISE v Amsterdamu.

Navíc Panasonic představil šest modelových řad profesionálních displejů 4K s úhlopříčkou od 43" do 86", které jsou ideální pro nákupní centra, výstavní místnosti, konferenční místnosti a učebny. Řada EQ1, navržená pro jednoduchou instalaci, nastavení a ovládání síťových displejů, je vybavena přehrávačem multimediálních souborů přes USB, který zobrazuje obsah v rozlišení 4K a Full HD bez potřeby externích kabelů nebo set-top boxu.

Laserový projektor o svítivosti 12 000 lumenů, který nabízí stejné kompaktní rozměry a nízkou hmotnost jako stávající projektory určené pro výuku se svítivostí 10 000 lumenů, se připojuje k řadě bezflitrových laserových fosforových jednočipových DLPTM modelů s dvojitým budičem.

V oblasti digitálního zobrazování přináší Panasonic řadu interaktivních displejů ShadowSense navrženou pro high-endové aplikace digitálního zobrazování. Ve stánku byly představeny vícedotykové verze displejů AF1 a LF80 ve velikostech 42, 49 a 55", poskytující svobodu zapojení.

Kromě toho představila řadu vysoce jasných, lehkých přenosných projektorů řady PT-VW360. Jde o nejlehčí projektory s nejvyšším jasem ve své třídě. Pro oblast vzdělávání a pro firemní zákazníky uvedla řadu projektorů PT-MZ770 s vysokým jasem. Tyto dva modely v sobě kombinují přenosnost a kvalitu obrazu LCD s nízkými provozními náklady a vysokou spolehlivostí laserového projektoru s technologií SOLID SHINE, což zaručuje vynikající spolehlivost v prašných podmínkách. Řada MZ770 podporuje také technologii přenosu LinkRay, která odesílá data do chytrých telefonů prostřednictvím kamery zařízení.

 
Publikováno: 16. 2. 2018 | Počet přečtení: 382