expo ZAT AMPER 2019

Bezdrátová sluchátka od Bose

Sportovní sluchátka Bose si získala již mnoho příznivců. Nyní přichází na evropský trh pod označením Bose SoundSport Free jejich nová, absolutně bezdrátová generace. Novinku charakterizuje speciálně navržený design pro sportovní využití a dva malé sluchátkové špunty s vestavěnými bateriemi.

 

Nová generace sportovních bezdrátových sluchátek Bose typu špunty, jsou absolutně bez kabelů. Do obou částí je vestavěna technologie Bluetooth, která zajišťuje jejich trvalé a spolehlivé spojení se spárovaným mobilním zařízením. Bezdrátový dosah je 10 m. Zvuk odpovídá nejvyšším standardům Bose a využívá digitální zpracování signálu a optimalizovaný inteligentní ekvalizér, který se stará o brilantní reprodukci při jakékoli úrovni hlasitosti.

Sluchátka byla navržena s ohledem na vynikající poměr mezi velikostí, zvukovým výkonem, kvalitou, výdrží a spolehlivým uchycením v uších. Jejich design a konstrukce je předurčuje pro sportovní využití. Sluchátka jsou vodě i potu odolná a používají speciální hydrofobní membrány, které propouští ven zvuk v celém frekvenčním pásmu, ale brání proniknutí byť jen kapky tekutiny k reproduktorům. S ohledem na odolnost splňují specifikaci IPX4. Používají patentované silikonové náušníky StayHear+ Sport, které zajišťují pevné, a přitom dlouhodobě pohodlné uchycení v uších i při intenzivní a dlouhodobé fyzické aktivitě. Kromě poslechu hudby plní také funkci handsfree pro telefonování. K tomuto účelu je na pravý náušník vestavěno tlačítko pro příjem a ukončení hovoru.

Vestavěné dobíjecí li-Ion baterie poskytují sluchátkům energii až pro 5 h hlasité hudby. Součástí balení je přenosné a ochranné pouzdro, které však slouží také jako další zásoba energie. S pomocí magnetických kontaktů a snadného navedení sluchátek do patřičné nabíjecí polohy můžete sluchátka 2x opětovně dobít a přidat tak dalších 10 hodin provozu, přičemž již 15 minut dobíjení ve vybitém stavu zajistí tři čtvrtě hodiny poslechu. Pro plné načerpání energie je třeba dvou hodin dobíjení. Každý ze špuntů váží pouhých 18 g a je veliký 2,5 x 3,1 x 3 cm. Nabíjení a zároveň ochranu zajišťuje elegantní pouzdro.

 
Publikováno: 15. 2. 2018 | Počet přečtení: 410