Ceratizit AMPER 2019

Hi-res sluchátka Pioneer

Hudba, kterou přehráváme v mobilních podmínkách, už je dostupná ve studiové kvalitě a možnost streamovat z internetu nekonečné množství hudby v kvalitě CD s sebou přináší nové možnosti. Jejich plné využití dokáží zprostředkovat Hi-res sluchátka.

 

Hi-res sluchátka Pioneer SE-MHR5 s velkým frekvenčním rozsahem splňují vysoké nároky na reprodukci a současně jsou konstruována tak, aby je uživatelé ocenili kdekoli na cestách. S nimi si lze vychutnat nahrávky v nekomprimovaných formátech, jako DSD, MQA nebo FLAC. Sluchátka splňují standardy Hi-res audio, a jsou k dostání v kabelovém provedení, které zachovává zvuku originální charakter bez ztrát způsobených bezdrátovým přenosem. Vestavěné reproduktory mají průměr 40 mm a zprostředkují zvuk s vysokým frekvenčním rozsahem 7 až 50 000 Hz při maximální citlivosti 102 dB. Vzhledem k tomu, že mnozí uživatelé je budou chtít využít pro poslech ze specializovaného Hi-res přehrávače, v balení je jak kabel s nejpoužívanějším 3,5 mm sluchátkovým konektorem, tak i kabel s 4pinovým 2,5 mm jackem pro symetrické zapojení, při kterém je každý kanál samostatně uzemněn.

Sluchátka mají skládací provedení on-ear, což znamená, že při poslechu je budete mít položeny na uších, nebudou je celé obklopovat. Mobilnímu provedení odpovídá i nízká hmotnost 240 g. Díky jejich velikosti je lze v neaktivním stavu nosit pohodlně na krku, nebo je lze složit do pouzdra. I po několikahodinovém používání jsou sluchátka z vysoce kvalitních materiálů s hliníkovým designem pohodlná.

 
Publikováno: 15. 2. 2018 | Počet přečtení: 350