Ceratizit AMPER 2019

Reflexní oděvy jsou dobře viditelné i v zimě

Pro každého, kdo pracuje ve dne či v noci venku i za špatného počasí, např. popeláři, geodeti, silničáři a mnozí další, potřebují dobře viditelný pracovní oděv. Společnost Mewa proto nabízí zimní pracovní oděvy, které chrání před nepříznivým počasím a díky reflexní barvě jsou dobře viditelné.

 

Kolekce reflexních pracovních oděvů značky Mewa jsou perfektně přizpůsobené požadavkům a nárokům spojeným s prací venku v zimě. Vždy s ohledem na bezpečnost a viditelnost. Jednotlivé díly z kolekce se nosí přes běžné denní pracovní oděvy a dají se navzájem různě kombinovat podle dané situace. A to ve dne i v noci. Reflexní pracovní oděvy HI-VIS zaručují zaměstnancům optimální bezpečnost kdykoliv a za jakýchkoliv světelných podmínek. Fluoreskující materiál zajišťuje nejlepší možnou rozpoznatelnost ve dne, reflexní pruhy jsou nanejvýš užitečné např. při osvětlení reflektory za tmy. Všechny součásti kolekce Multiwear spolehlivě ochrání před deštěm a chladem. A protože je počasí často proměnlivé, jsou zimní pracovní oděvy s reflexními prvky navržené tak, aby se daly několika málo pohyby přizpůsobit nové situaci.

Stejně jako každé jiné oblečení, které pravidelně nosíte, podléhá i reflexní pracovní oděv opotřebení. Znečištěná tkanina nebo opotřebované reflexní pruhy snižují rozpoznatelnost, a tedy i bezpečnost nositele; proto je po každém vyprání nezbytné zkontrolovat, zda je ochranný účinek dostatečný. Také chybnou údržbou se mohou poškodit reflexní pruhy nebo může být omezen účinek fluorescenční tkaniny. V této oblasti Mewa přesvědčila porotu německé průmyslové ceny „Industriepreis“ technologií, která byla speciálně vyvinuta ke kontrole reflexních a ochranných oděvů. Tento inovativní postup umožňuje automatizovanou kontrolu vlastností barev a reflexního účinku oděvů po vyprání.

 
Publikováno: 13. 2. 2018 | Počet přečtení: 261