Ceratizit AMPER 2019

Profesionální inovace monitorů Philips

Společnost MMD nabídne návštěvníkům na letošním veletrhu Integrated Systems Europe - ISE 2018 (6.-9.2.) u svým nových monitorů Philips působivější barvy, snadnější ovládání a vyšší produktivitu pro profesionály. Všechny nové modely jsou již nyní dostupné na trhu.

 
Širší škála barev a jasný, živý obraz: Model Philips 328P6AUBREB přináší prostřednictvím perfektního zobrazení QHD IPS krásné barvy a široké zobrazovací úhly. Nabízí také dokovací funkci díky rychlému USB 3.1 (USB-C) portu. Pomocí jediného kabelu tak lze přenášet obraz, zvuk i data z notebooku na monitor, díky čemuž se obzvlášť hodí pro firemní využití. Pro zdravější zrak i držení těla jsou tu režim LowBlue a ergonomická funkce podstavce SmartErgoBase.

Také model Philips 241B7QUPBEB je ideální volbou do kanceláře. Tento monitor z řady B s konektorem USB-C zajistí snadné připojení k notebooku přes jediný kabel pro rychlý přenos dat i videí na HD IPS monitor a také umožňuje dobíjení připojeného zařízení. Úzký rámeček maximalizuje zobrazovací plochu a skvěle se hodí pro vícemonitorové sestavy. Podstavec SmartErgoBase zajistí pohodlné ergonomické nastavení, režim EasyRead čtení jako z papíru a mód LowBlue spolu s technologií Flicker-free chrání lidský zrak a zvyšují produktivitu.

Díky širokému spektru funkcí se model Philips 243V7QJABF hodí pro nejrůznější uživatele, např. ze vzdělávacího nebo veřejného sektoru. Ze tří stran bezrámečkový monitor s IPS panelem, poměrem stran 16:9 a Full HD rozlišením poskytuje ostrý a živý obraz. Funkce SmartContrast (pro sytou černou) a SmartImage (pro jednoduché obrazové nastavení) podtrhují skvělé zobrazení. Technologie Flicker-free, LowBlue Mode nebo EasyRead zase šetří oči uživatelů. Tento model se přizpůsobí jakémukoliv místu díky svému minimalistickému designu. Navíc je vybaven vestavěnými reproduktory i držákem VESA.

Další monitor, vhodný pro oblast vzdělávání, je Philips 241B7QPJKEB, který kombinuje efektivnost, estetiku a ekologickou technologii. Funkce PowerSensor minimalizuje spotřebu energie. Monitor je vyroben z 85 % recyklovaných plastů a neobsahuje PVC/BFR, takže má minimální dopad na životní prostředí. Vestavěné stereo reproduktory poskytují parádní zvuk a webkamera zajišťuje pohodlí a soukromí, protože se může v případě potřeby vysunout a poté zase zasunout. Monitor také zaujme díky technologii IPS (bohaté barvy a široké pozorovací úhly), úzkému rámečku i předvolbám SmartImage. Režim LowBlue, technologie Flicker-Free a funkce podstavce SmartErgoBase zajišťují pohodlí i lepší produktivitu.

Model Philips 349X7FJEW je vybaven zakřiveným panelem formátu UltraWide 21:9, 100Hz obnovovací frekvencí a technologií AMD FreeSync. Perfektně se proto hodí pro profesionály, kteří potřebují bezvadnou grafiku. Díky mimořádné 34palcové obrazovce, křišťálově čistému obrazu s rozlišením 3440 x 1440 bodů a úzkému rámečku zaručuje nevšední zážitek ze sledování. Funkce MultiView umožňuje příjem signálu hned z několika zařízení, zatímco konektory HDMI a DisplayPort nabízí rychlé a snadné připojení. Ve výbavě nechybí USB 3.0 pro rychlý přenos dat, nabíjení chytrých telefonů nebo výškové nastavení monitoru pro ještě větší komfort.
 
Publikováno: 5. 2. 2018 | Počet přečtení: 259