expo ZAT AMPER 2019

Philips prodloužil záruku na monitory

Podle vyjádření společnost MMD bude poskytována záruka 3 roky na všechny monitory značky Philips zakoupené v České republice po 1. lednu 2018 bez ohledu na produktovou řadu.

 
Všechny monitory Philips jsou vyráběné podle nejvyšších standardů a mohou se pochlubit skvělým výkonem, bezproblémovou instalací a snadným používáním. Tato maximální důvěra společnosti MMD ve vlastní výrobky se odráží v prodloužení záruky na tři roky na všechny její produkty na území ČR.

Před tímto rozhodnutím byla záruční doba monitorů odlišná v závislosti na příslušné produktové řadě. Zákazníci, kteří si koupili model z řady B, P, S a BDM, vždy měli záruku 3 roky, ale zákazníci, kteří si pořídili monitor řady V, C nebo E, měli standardní záruku dva roky. Toto rozdělení již neplatí. MMD nyní poskytuje záruku 36 měsíců na všechny produkty zakoupené po 1. lednu 2018.

Některé věci se ale nemění. Například to, že nejjednodušším způsobem, jak si nárokovat a získat záruku v případě poruchy na zakoupeném monitoru, je pečlivě si uschovat doklad o nákupu. A poslední doporučení – vždy je nutné přečíst si záruční podmínky přiložené k monitoru.
 
Publikováno: 16. 1. 2018 | Počet přečtení: 346