Ceratizit AMPER 2019

Přenosné pevné disky Canvio zeštíhlely

Toshiba Electronics představila novinky úspěšné řady přenosných pevných disků Canvio. Modely Premium, Advance a Basics jsou nově vyvedeny ve štíhlém designu a vybaveny praktickými funkcemi. Poskytují flexibilně kapacity 500 GB, 1 TB, 2 a 3 TB. Všechny budou dostupné na trhu během února 2018.

 
Řada Canvio Premium nabízí všestranné možnosti připojení od notebooků až po výkonné stolní počítače. Nabízí nástroje Storage Backup Software pro zálohování a Storage Security Software pro zabezpečení důležitých dat pomocí hesla s vylepšeným uživatelským rozhraním. Nové disky s kapacitou 2 TB jsou tenké pouhých 13,5 mm, což je oproti předchozím modelům o 5,5 mm méně.

Disky řady Advance v provedení 2 TB jsou tenké pouze 14 mm, tedy také o 5,5 mm méně než předchozí model Canvio Connect II. Také disponuje s možností využití software Toshiba Storage Backup Software a Storage Security Software.

Základní řada Basics obsahuje pevný disk 2,5" pro všechny potřeby ukládání dat. Modely s kapacitou 500 GB, 1 TB a 2 TB jsou předformátovány pro počítače se systémem Windows a lze je ihned použít. Tato nová řada je provedena v elegantním minimalistickém designu s matným povrchem a profilem 14 mm.

„Při vývoji řešení s hustším záznamem dat jsme dosáhli významného milníku. Technologie ploten Toshiba s kapacitou 1TB nám umožňuje vyrábět tenčí a lepší modely Canvio s vysokou kapacitou,“ říká Noriaki Katakura, generální ředitel HDD Business Unit společnosti Toshiba.
 
Publikováno: 15. 1. 2018 | Počet přečtení: 281