Ceratizit AMPER 2019

Unikátní Truck Půjčka pro dopravce

ČSOB Leasing ve spolupráci se svou dceřinou společností na zprostředkování pojištění přichází na trh s unikátní novinkou. Jde o Truck Půjčku pro české dopravce s komplexním pojištěním a službami.

 

Vhodným propojením financování, pojištění a souvisejících služeb vznikl inovativní program určený malým a středním dopravcům a přepravcům, kteří uvažují o nákupu nového tahače či návěsu.

„S Truck Půjčkou oslovujeme na trhu malé a střední dopravce, kteří si chtějí pořídit nové tahače a návěsy různých značek. Podobný produkt zde dosud chyběl. Abychom vytvořili opravdu atraktivní a kvalitní nabídku, inovovali jsme parametry našich finančních produktů pro financování těžké dopravní techniky, přidali nové služby a vhodně propojili know-how naše, naší dceřiné společnosti na zprostředkování pojištění a skupiny ČSOB v oblasti pojištění. Vytvořili jsme zcela nové řešení, které kombinuje financování, pojištění a nadstandardní služby zahrnující např. péči o posádku v případě nepojízdnosti kamionu,“ uvádí Ing. Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel ČSOB Leasing.

Dopravci mají možnost výběru z několika variant Truck Půjčky, vždy podle své preference. Například zda kladou důraz na kvalitní komplexní pojištění a služby související s provozem vozidel nebo hledají ideální finanční řešení z pohledu nákladovosti nebo vhodnou kombinaci. Genetickou vlastností nové Truck Půjčky je svoboda volby zákazníka.

Integrovanou součástí Truck Půjčky je pojištění KOMPLEX, program sestavený experty společnosti ČSOB Leasing pojišťovací makléř, který v sobě mj. zahrnuje atraktivní povinné ručení s vysokými limity, komplexní allrisk havarijní pojištění a navíc např. asistenční službu v ceně, která dokáže pro řidiče zajistit veškeré úkony počínaje opravou na místě nehody, vyproštěním a odtahem či přeložením nákladu včetně přípojného vozidla, až po služby spojené s ubytováním a dopravou posádky v případě, kdy se vozidlo stane nepojízdným. Dále také pojištění okenních skel s vysokým limitem a pro těžkou dopravní techniku unikátní pojištění GAP, které pokrývá případný rozdíl mezi pojistným plněním z havarijního pojištění a pořizovací novou cenou vozidla včetně spoluúčasti.

Přidanou hodnotu nového řešení doplňuje odborné poradenství, flexibilita týkající se změn splácení nebo předčasného ukončení smlouvy a internetový portál eLeasing.

 
Publikováno: 4. 1. 2018 | Počet přečtení: 303