Ceratizit AMPER 2019

Dostupný odolný telefon

Společnost Evolveo přináší pravidelně do segmentu odolných telefonů zajímavé novinky. Zatím poslední je model StrongPhone Z1. Jde o odolný, vodotěsný DualSIM telefon, který je určen např. outdoorové nadšence. Uplatnění najde v náročných podmínkách, kde je důležitá především odolnost a spolehlivost.

 

Evolveo StrongPhone Z1 nabízí možnost používat dvě SIM karty, je vodotěsný a odolný vůči poškození při pádech a nárazech. Splňuje specifikace IP 68. Odolnost mobilu zajišťuje vnitřní robustní rám a výrazné pogumování hran. Telefon je vybaven tlačítkovou klávesnicí pro snadné telefonování a přijímání hovorů a 1,3Mpix fotoaparátem. Lze s ním posílat a přijímat SMS a MMS zprávy. Je vybaven přehrávačem fotografií, videa i hudebních souborů. Nechybí digitální záznamník, budík a stopky. Displej o velikosti 2,4" odolá nadměrnému tlaku i poškrábání. Předností mobilu je i vysokokapacitní baterie 1700 mAh, která poskytuje spolehlivý a dlouhý provoz na jedno nabití. Užitná hodnota toto mobilu je doplněna svítilnou s velkou intenzitou světla. Extra výkonná svítilna je ovládána vyhrazeným tlačítkem na boku telefonu a dodává výrazně více světla, než standardní svítilny běžných mobilních telefonů.

Telefon o rozměrech 135 x 60 x 19 mm váží jen 154 g, je vodotěsný podle specifikace IP68 (1 m vodního sloupce po dobu 30 min.), odolný vůči nárazům a vibracím.

 
Publikováno: 3. 1. 2018 | Počet přečtení: 302