expo

Nové inteligentní tiskárny nabízejí vyšší efektivitu

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh novou generaci termo transferových stolních i mobilních tiskáren přesně 35 let poté, kdy byla veřejnosti představena její první tiskárna čárových kódů pod označením “Zebra Printer”. Tyto tiskárny disponují tzv. Print DNA softwarem, který je tvořen sadou aplikací a nástrojů.

 
Nové termo transferové stolní tiskárny ZD420/ZD620 a mobilní tiskárny řady ZQ320 spolu s technologií Print DNA pomáhají firmám analyzovat a optimalizovat nastavení a výkon tiskových zařízení v reálném čase tak, aby poskytovaly nejen tiskové výstupy té nejvyšší kvality, ale také aby byly snadno integrovatelné do již existující 6sítě tiskových zařízení a také aby byly uživatelsky co nejpřívětivější.

Program Print DNA přináší snadnou instalaci a integraci nové řady moderních tiskáren do již existující sítě tiskových zařízení, velmi jednoduché zapojení nových moderních technologií a díky cloudovému propojení poskytuje zákazníkům doslova řešení na klíč, které je možno dále rozvíjet.

Obě termo transferové tiskárny jsou navrženy s ohledem na snadné použití, přičemž zaručují nejvyšší rychlost tisku a tiskové výstupy té nejvyšší kvality. Uplatnění naleznou např. v oblasti maloobchodu, výroby i zdravotnictví. Tiskárny se také vyznačují výbornou konektivitou do sítě již existujících zařízení.

V rámci obsluhy jsou tiskárny velmi intuitivní a uživatelsky přívětivé. Disponují LED ikonami, které informují uživatele o stavu tiskových zařízení. Tiskárna ZD620 je vybavena rozhraním s klávesnicí a barevným displejem, které přispívají k ještě snadnější obsluze a odstraňování případných komplikací.

Mobilní tiskárny řady ZQ320 umožňují snadný tisk štítků, a to s možností bezdrátového připojení. Jsou vybaveny moderními bateriemi a uplatnění nachází jak v maloobchodě, tak i v logistice a přepravě, výrobě, a dokonce i ve veřejném sektoru. Disponují také řešením Bluetooth Printer Management, které patří mezi výše zmíněné DNA programy společnosti Zebra.
 
Publikováno: 13. 12. 2017 | Počet přečtení: 302