Ceratizit AMPER 2019

Již 10 objednávek na nový Stinger

České zastoupení automobilky KIA eviduje pouhý měsíc po spuštění prodejů fastbacku Stinger již deset zákaznických objednávek tohoto ryzího gran turisma. Devět z deseti zákazníků si přitom objednalo verzi GT 4x4 a motorem 3,3 l V6 T-GDi o výkonu 370 k. Jeden zákazník zvolil verzi GT Line s motorem 2,2 CRDi s pohonem zadních kol.

 
Počáteční prodeje modelu Stinger tak překonávají původní předpoklady, které počítaly s jednotkami kusů měsíčně. „To, že za pouhý jeden měsíc jsme s modelem Stinger dosáhli deseti objednávek v prémiovém segmentu, kde si zákazníci potrpí na historii a zvuk značky, ukazuje, že jde opravdu o výjimečný model s jedinečným charismatem. Jednoznačný zájem o nejvyšší specifikaci nás velmi těší a ukazuje, že zákazníci dokážou ocenit naši odvahu jít proti převládajícímu proudu a vytvořit i v dnešní době auto pro čistou radost z jízdy,“ říká Kateřina Jouglíčková, PR Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.

Výjimečné charisma gran turisma Kia Stinger potvrzují i jeho dosavadní úspěchy v průběžném hlasování o auto roku ve světě i v ČR. Model Stinger se probojoval současně do finále soutěží o Severoamerické auto roku 2018 a Evropské auto roku 2018. Současně byl nominován také do finále soutěže o Auto roku 2018 v České republice. „Cesta do finále jednotlivých soutěží nás skutečně těší. I když má Stinger ve všech třech případech proti sobě velmi silnou konkurenci, věříme, že se mu v některé z anket podaří uspět a dosáhnout nejvyššího ocenění,“ dodává Kateřina Jouglíčková.

Čtyři z deseti objednaných vozů byly svým novým majitelům již předány, zbývající budou dodány během prvního čtvrtletí roku 2018.
 
Publikováno: 12. 12. 2017 | Počet přečtení: 273