expo ZAT AMPER 2019

Unikátní workshop pro specialisty údržby

Vánoční čas je časem dárků a jeden zajímavý pro firemní specialisty věnující se oblasti údržby, maziv a tribotechnologie připravily i společnosti Intribo a Kleentek v podobě možnosti zúčastnit se zdarma atraktivního tematického workshopu v režii jednoho ze špičkových zahraničních expertů. V lednu příštího roku bude v Praze přednášet Mark Barnes, viceprezident týmu spolehlivosti společnosti Des-Case Corporation.

 

Pro firmy už není tajemstvím, že klíčem k spolehlivosti a úsporám nákladů je vzdělávání a odborná příprava – což platí samozřejmě (a možná dvojnásob) i o správné údržbě. Základem jakéhokoliv programu údržby, který je zaměřen na zajištění spolehlivosti strojů a zařízení, jsou pak především správné postupy mazání a péče o maziva. Mohou ušetřit tisíce korun - nemluvě o zvýšení provozuschopnosti zařízení. A nyní se nabízí příležitost, jak během jednoho dne získat jasný obraz o tom, jak vypadají preferované nástroje a postupy mazání a péče o maziva.
Pořádající společnosti nabízí zájemcům o problematiku správného mazání „vstupenku“ na 1denní specializovaný workshop „Základy zajištění spolehlivosti strojů - Lubrication Best Practices“ v hodnotě 8800 Kč zdarma. Akce, která je pořádaná ve spolupráci s Des-Case Corporation, proběhne 18. ledna 2018 od 8:30 do 16:30 hodin na adrese Sazečská 8, Praha 10.
Workshop je navržen tak, aby účastníkům poskytl základy osvědčených postupů mazání.

V průběhu 8 hodin odborné výuky tak mohou:

- porovnat své současné postupy s postupy těch nejlepších
- naučit se základům mazání a péče o maziva
- získat přehled v jakých krocích provést efektivní transformaci současných postupů mazání.

Celým dnem a workshopem bude provázet Mark Barnes, viceprezident týmu spolehlivosti Des-Case Corporation (bude zajištěn simultánní překlad do češtiny). Budete tak mít unikátní možnost poznat jednoho ze současných špičkových specialistů v oboru maziv a získat cenné poznatky z jeho dlouholetého působení. Mark Barnes je viceprezidentem týmu Des-Case Reliability Services. V této roli se svým týmem expertů na mazání pomáhá vzdělávat uživatele a seznamovat je s přínosy správného mazání a poskytovat firmám podporu a prostředky, které jim umožňují změnit způsob péče o svá výrobní zařízení. Před nástupem do společnosti Des-Case Mark pracoval na pozici viceprezidenta a technologického ředitele ve společnosti Noria Corporation, kde měl plně na starosti veškeré poradenství a vzdělávání v oblasti mazání a analýz olejů. Působí již 23 let jako aktivní konzultant a pedagog v oblasti údržby a spolehlivosti, kdy pracuje s klienty po celém světě a navrhuje a pomáhá realizovat plány na zlepšení způsobů a péče o mazání. Mark je častým řečníkem na konferencích o údržbě po celém světě a získal řadu ocenění za svou schopnost inspirovat společnosti ke změně pohledu, jakým na problematiku mazání nahlíží a následně uvádějí změny do praxe. Mark je držitelem titulu Ph.D. v analytické chemii na Univerzitě v Southamptonu a je certifikovaným odborníkem na údržbu a spolehlivost (CMRP) od společnosti SMRP (Society for Maintenance and Reliability Professionals). Jeho seznam současných a bývalých klientů zahrnuje ExxonMobil, Chevron, Citgo, Cargill, International Paper, EDF, Heinz, Georgia Pacific, Coors, Southern Power, Alcoa, General Mills, Kellogg, Weyerhaeuser, Nissan či Lubrizol.

Vzhledem k tomu, že kurz je poskytován zdarma, takže lze očekávat značný počet zájemců, a kapacita sálu je limitována, doporučujeme přihlásit se co nejdříve – nejlépe ještě dnes  - prostřednictvím e-mailu na adresu info@intribo.com.

 
Publikováno: 6. 12. 2017 | Počet přečtení: 362