Ceratizit AMPER 2019

Brána do světa IoT

Začátkem prosince začal AirLive dodávat na český a slovenský trh zařízení Gateway SG-101 - centrální jednotku standardu Z-Wave, která se může stát, jak už její název naznačuje, vstupní branou do světa IoT.

 
Zařízení SG-101 patří do rodiny AirLive Smart Life produktů pro chytrou domácnost, které lze centrálně spravovat z jediného zařízení, např. chytrého telefonu nebo tabletu (aplikace pro Android i iOS jsou zdarma).
Výhodou těchto produktů pro chytrou domácnost není jen možnost centrální správy z jediného zařízení, ale i to, že do již existující sítě lze přidávat více Smart Life produktů, díky použití Z-Wave technologie, která je navíc zajištěná 128bitovým šifrováním. Takže je skutečně bezpečná. Maximální vzdálenost přenosu signálu je 40 m a maximální počet zařízení, které může spravovat je 232.
Centrální jednotka má zabudované 802.11n wifi stejně jako RJ-45 síťové připojení. SG-101 je vybavena sirénou se 6 zvuky, která může být spuštěna aktivováním jakéhokoliv AirLive Smart Life senzoru k ní připojeného. Běžné alarmy často nemají wifi připojení nebo RJ-45 rozhraní, proto je těžké a někdy až nemožné je integrovat do stávající domácí sítě.
 
Publikováno: 5. 12. 2017 | Počet přečtení: 318