expo ZAT AMPER 2019

Odolné bezpečnostní kamery

Společnost Panasonic rozšířila svou řadu bezpečnostních kamer o dva nové modely i-PRO extreme formátu H.265 s konstrukcí odolnou proti korozi slaným vzduchem. Jsou vhodné pro použití na moři, v přístavech, na molech nebo na mostech.

 
Kamery splňují díky povrchové úpravě požadavky na odolnost vůči erozi a korozi solí podle normy ISO14993. Nová kupolová kamera PTZ (WV-X6531NS) a otočná kamera (WV-S1531LNS) rozšiřují možnosti vertikálního městského dohledu také na pobřeží. Kromě ochrany proti korozi slaným vzduchem jsou kamery také vybaveny chytrými algoritmy, které snižují nároky na šířku pásma a úložiště pro zpracování záznamů dohledu o 75 % oproti formátu H.264. Navíc umožňují inteligentní analýzu, díky které může koncový uživatel sledovat objekty na velké vzdálenosti i ve ztížených podmínkách.
Prvky ochrany proti vandalismu, povrchová úprava odpuzující vodu a zajišťující odvlhčení dále pomáhají zlepšit spolehlivost a výrazně navýšit provozní dostupnost venkovních kamer zejména ve vlhkém prostředí.
„Tyto dva nové modely mají stejné funkce a výhody jako standardní modely, ale díky odolnosti vůči korozi umožňují provoz na moři nebo v přímořských oblastech, kde zprostředkovávají kvalitní záznam po delší dobu a nezávisle na počasí,“ říká manažer produktového marketingu Panasonic Security Gerard Figols.
 
Publikováno: 5. 12. 2017 | Počet přečtení: 355