Ceratizit AMPER 2019

Další dvě sběrné linky do Německa

Nově nyní vyráží z Kladna, sídla české logistické firmy Dachser, každý den přímé linky do Frankfurtu nad Mohanem a Hamburku. Tím Dachser umožňuje ještě rychlejší dodání zboží k našim západním sousedům středního a severního Německa. Firma tak rozšířila počet svých linek sběrné služby v České republice na 89.

 
„Německo je největším obchodním partnerem České republiky a tomu odpovídá i vysoká poptávka našich zákazníků po realizaci exportů tímto směrem,“ říká Ing. Jan Polter, MBA, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic, a dodává, „na zvýšenou poptávku po dodávkách do největšího německého přístavu v Hamburku a na největší mezinárodní leteckou gateway ve Frankfurtu reagujeme otevřením nových přímých linek, přičemž dodání dokážeme garantovat už do 24 hodin, v případě Frankfurtu, a 48 hodin při exportu do Hamburku.“

Dachser je tradičně silný v realizaci exportních zásilek sběrnou službou do Německa. Z České republiky se každý den vydává na cestu 27 přímých linek do 16 německých měst. „Dachser má své kořeny v Německu a zanedlouho oslaví devadesáté výročí založení,“ vysvětluje Jan Polter, „z našich hlubokých znalostí německého trhu a excelentních doručovacích časů tak těží nejen zkušení čeští exportéři, ale i společnosti, které o své místo na německém trhu teprve usilují.“

Německo hraje se svými 69 pobočkami významnou roli i v rámci celé sítě DACHSERU. Jeden ze tří eurohubů společnosti se nachází nedaleko francouzských hranic ve městě Überherrn a slouží jako platforma pro konsolidaci dodávek mířících dál do Evropy. Zásilky z ČR se tak v logistické síti Dachser snadno, bezpečně a rychle dostanou i do méně frekventovaných destinací v celé Evropě.

Z nových linek z ČR do Frankfurtu a Hamburku navíc mohou profitovat také importéři. V rámci DACHSER strategie Interlocking, která optimálně propojuje pozemní, letecké a námořní přepravy, totiž Dachser tyto linky zpětně vytěžuje pro navazující přepravy zásilek, které byly doručeny ze zámoří na mezinárodní frankfurtské letiště či do hamburského přístavu.
 
Publikováno: 27. 11. 2017 | Počet přečtení: 283