expo

Nová generace bezdrátových sluchátek Bose

Na náš trh přichází nová generace sluchátek Bose QuietComfort 35 s aktivním potlačením okolních ruchů a oceňovanou kvalitou zvuku. Disponuje vestavěným tlačítkem pro ovládání úrovně potlačení okolí nebo přivolání služeb asistenta Google.

 

Společnost BaSys představila novou generaci sluchátek Bose QuietComfort 35, která jsou proslulá svým zvukem a propracovanou technologií potlačení okolí. Sluchátka označená jako QuietComfort 35 II nabízí nově praktickou možnost upravit úroveň odrušení zvuků z okolí či přivolat a plnohodnotně využít službu Google Assistant bez nutnosti vyndávání telefonu z kapsy. Obě funkce jsou aktivovány prostřednictvím stisku nového tlačítka vestavěného na levé mušli. Standardně přednastavená je první možnost, kterou uživatelé využijí ve chvíli, kdy potřebují slyšet zvuky kolem sebe. Opětovným stiskem tlačítka je upravována funkce eliminace okolí ve třech krocích: zapnuto, poloviční účinnost, vypnuto.

Komunikace s Google asistentem není v našem regionu prozatím dostupná, nicméně uživatelé, kteří si do telefonu aplikaci Google Assistant dokáží nainstalovat, mohou funkci nového akčního tlačítka pomocí aplikace Bose Connect přenastavit na vyvolání asistenta a poté ovládat hlasem přehrávání hudby, přijímat textové zprávy, diktovat odpovědi a mnoho dalšího. Tyto nové možnosti potěší aktuálně anglicky mluvící uživatele.

Sluchátka jsou uzavřená, nabízí vynikající zvuk, precizní zpracování, pohodlné mušle a vestavěný mikrofon. V aktivním módu nabízí sluchátka nejvyšší možnou míru odhlučnění a pohodlí i při celodenním nošení. Vestavěný ekvalizér upravuje průběžně reprodukci jednotlivým žánrům a dobíjecí Li-On baterie zajišťuje nepřetržitý provoz až po dobu 20 hodin.

Pro využití dalších možností je k dispozici volně dostupná aplikace s názvem Bose Connect. Ta ve spojení s funkcí NFC usnadňuje a urychluje proces párování pouhým přiblížením sluchátek k telefonu. V aplikaci můžete také nastavit čas, po kterém se při nepoužívání sluchátka vypnou, a tak šetřit jejich baterii. Praktickou možností je spárování se dvěma zařízeními najednou. Tuto vlastnost využijete např. ve chvíli, kdy budete sledovat videa na tabletu nebo počítači a zároveň vám zazvoní telefon. Bose QuietComfort 35 II dokáží komunikovat současně s oběma přístroji.

 
Publikováno: 24. 11. 2017 | Počet přečtení: 324