Ceratizit AMPER 2019

Klávesnice s odnímatelnou područkou

Nová mechanická klávesnice MasterKeys MK750 společnosti Cooler Master nabízí nejen eloxované hliníkové tělo, kvalitní Cherry MX spínače a RGB podsvícení, ale i odnímatelnou magnetickou područku a odpojitelný USB Type-C kabel.

 

Cherry MX spínače přinášejí odolnost, jistotu stisku, přesnost a zpětnou vazbu. Integrovaný procesor a paměť umožňují snadné on-the-fly nastavení bez nutnosti použití softwaru. Kromě klasických kláves disponuje tento model devíti speciálními fialovými extra odolnými double shot PBT tlačítky na WSAD, šipkách a Escape.

„Chtěli jsme posunout laťku výše, proto jsme vyvinuli klávesnici, která v sobě skloubí veškeré oceňované vlastnosti řady MasterKeys Pro a přidává další prvky vhodné pro hraní her, jako jsou dedikované multimediální klávesy a odnímatelná područka,“ popisuje novinku Bram Rongen, senior manažer Cooler Master pro periferie.

Minimalistický design klávesnice je tvořen pevnou schránkou z eloxovaného hliníku. Po bocích a vpředu byla navíc přidána podsvícená linie, která doplňuje podsvícení každé jednotlivé klávesy. Pohodlí při používání zvyšuje volitelné vedení kabelu pod klávesnicí tak, aby odpovídalo uspořádání ostatních periférií na stole. Klávesnice je dodávána včetně odnímatelné magnetické područky z měkké koženky a paměťové pěny. Konektivitu na straně klávesnice zajišťuje USB Type-C konektor, k počítači se připojuje klasickým USB 2.0 rozhraním. Klávesnice bude dostupná v lokální distribuci na přelomu listopadu a prosince.

 
Publikováno: 24. 11. 2017 | Počet přečtení: 268