Ceratizit AMPER 2019

Letecký charter do Šanghaje

Mezinárodní logistický provider Dachser zavádí letecký charter Frankfurt – Šanghaj – Frankfurt s pravidelnou frekvencí jednou týdně. Boing 747 s odletem každou sobotu v noci má k dispozici kapacitu až 105 tun leteckého carga v každém letovém směru.

 
Charterovou rotací do Šanghaje reaguje Dachser na poptávku evropských zákazníků po realizaci leteckých zásilek do a z Číny. „Odpovídáme na momentální nedostatek kapacit na trhu a zavádíme garantovanou službu s včasnými odlety,“ vysvětluje Roman Thurzo, Country Manager Dachser Air & Sea Logistics pro ČR, a dodává: „naši zákazníci tak nemusejí čekat na volné kapacity a my dokážeme ještě lépe uspokojit poptávku po urgentních cargo zásilkách do řady destinací v severní Číně.“ Touto charterovou linkou je možné doručovat i určité skupiny nebezpečného zboží dle IATA DGR a cargo zásilky podléhající regulovanému teplotnímu režimu. „Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout optimální propojení leteckých a pozemních přeprav, přesně v rámci naší služby Interlocking, a věříme, že tato nová nabídka pomůže našim zákazníkům ještě lépe vykrýt jejich předvánoční špičku,“ doplňuje Ing. Jan Polter, MBA, obchodní a marketingový ředitel Dachser Czech Republic.

Divize leteckých a námořních přeprav společnosti Dachser má s realizací leteckých přeprav z ČR dlouholeté zkušenosti a využívá husté globální logistické sítě a expertních znalostí kolegů na pobočkách v celém světě. Kromě charterů nabízí dodání door-to-door i konsolidaci leteckých zásilek. V letošním roce navíc získala česká pobočka nejvyšší stupeň certifikace „Oprávněný hospodářský subjekt“ (AEO – Authorized Economic Operator), označovaný mezinárodní zkratkou AEOF, který kromě jiného umožňuje zjednodušení celních formalit a rychlejší celní řízení do destinací na celém světě.

Charterová linka Frankfurt – Šanghaj a zpět je v provozu od začátku listopadu a bude létat do konce roku.
 
Publikováno: 14. 11. 2017 | Počet přečtení: 289