Ceratizit AMPER 2019

Nové SUV C3 Aircross na bulváru Haussmann

Automobilka Citroën se spojila s obchodním domem Printemps, aby společně oslavili Vánoce. V kreativním výjevu se v 11 výkladních skříních na pařížském bulváru Haussmann bude vyprávět vánoční pohádka, která zve malé i velké diváky na neobyčejnou cestu dárků...

 

S blížícími se svátky konce roku se kouzlo Vánoc nejlépe odráží v dětských očích. Celé generace dětí v doprovodu rodičů se již od roku 1913 nechávají okouzlovat výtvory výkladních skříní obchodního domu Printemps na bulváru Haussmann. Tentokrát se ve vitríně dostanou malí hrdinové pohádky, Jules a Violette, na nebezpečnou zasněženou poušť, kde se mohou spolehnout na silné nové kompaktní vozidlo C3 Aircross, které je ochrání a mohou díky němu pokračovat v cestě. Nádherný výjev bude k vidění až do 2. ledna 2018.

V letošním roce čeká na více než 10 milionů kolemjdoucích 11 vyzdobených výkladních skříní obchodního domu Printemps Haussmann, jejichž tématem je vánoční pohádka nazvaná „Vánoce, neobyčejná cesta dárků,“. Příběh je ztvárněn šesti krásnými obrazy, pojatými jako cesta kolem světa. Podílí se na něm partneři obchodního domu, mezi nimiž figuruje i značka Citroën, která se v těchto výkladních skříních objevila již v roce 1935.

Na této neobyčejné cestě se představuje mladí a neohrožení hrdinové Jules a Violette, které obchodní dům Printemps pověřil výběrem nejkrásnějších vánočních dárků na pěti kontinentech. Oba hrdinové představují v jednotlivých výkladních skříních malým i velkým divákům svá dobrodružství.

Spojení značky Citroën a obchodního domu Printemps doplňuje představení nového kompaktního SUV C3 Aircross ve třech obchodních domech Printemps (Boulevard Haussmann, Parly 2 a Toulon), kde model, vystavený mezi vánočními stromky, oslavuje svou silou a svěžestí duch Vánoc.

Vánoční výkladní skříně Printemps na bulváru Hausmann včetně výkladní skříně Citroënu slavnostně odhalila 7. listopadu australská herečka Nicole Kidman a budou k vidění až do 2. ledna 2018 jak přímo na místě, tak na sociálních sítích Citroën a Printemps.

 
Publikováno: 14. 11. 2017 | Počet přečtení: 278