Ceratizit AMPER 2019

Lenovo rozšířilo rodinu IdeaPad

Uživatelé od svých počítačů požadují větší rychlost či výkon i lepší parametry. Proto společnost Lenovo přichází vstříc se šestici notebooků, které svým výkonem, provedením a výbavou potěší i náročné uživatele. Tato šestice novinek rozšiřuje rodinu IdeaPad.

 

Uživatelé si mohou vybrat z notebooků IdeaPad 720, 520 a 320 a jejich tenčích provedení IdeaPad 720s, 520s a 320s. Díky široké škále konfigurací zvládnou tyto modely splnit veškeré požadavky na styl, provedení, cenu i výkon. Ať už potřebujete notebook na práci, do školy, nebo jen na domácí prohlížení internetu, v nabídce notebooků IdeaPad si určitě vyberete.

Při navrhování těchto modelů byla pečlivě vybírána každá jejich část. Od nejvíce používaných prvků, na které je kladena velká zátěž, až po nejjemnější povrchové křivky v široké škále barevných provedení. Na výběr jsou jak kovové barvy a sofistikované leštěné kovové povrchy u IdeaPad 720, tak živé odstíny stejně elegantních IdeaPad 520 a 320. Například model 720s je vyrobený z eloxovaného hliníku ošetřeného stejnou technikou, jaká se používá k tvarování a leštění diamantů. Kromě designu šasi prošlo změnou také rozložení klávesnice i rámeček displeje, který je u těchto modelů užší, což zajišťuje lepší obraz. Pro co nejlepší propojení s nejnovějším operačním systémem Windows 10 Home jsou notebooky vybaveny touchpady Microsoft Precision Touchpad.

Stylový vzhled a praktické rozměry doplňuje také odpovídající výkon a výdrž. IdeaPad 720s disponuje ve 13palcovém provedení nejnovějším procesorem Intel Core i7, rychlým portem Thunderbolt 3 a úložištěm s kapacitou až 1 TB PCle SSD. Přitom váží pouhých 1,14 kg a je tenký jen 13,6 mm. Přináší i pokročilé funkce, jako je volitelná čtečka otisků prstů pro rychlé a bezpečné přihlášení k počítači pomocí systému Windows Hello a až UHD displej (na 13palcovém modelu bez dotykové obrazovky). Příjemným bonusem je i to, že notebook umožňuje nabíjet další zařízení prostřednictvím portu USB, i když je vypnutý.

 
Publikováno: 13. 11. 2017 | Počet přečtení: 296