Ceratizit AMPER 2019

Inteligentní „automyčka“ pro servisy

Unikátní kompaktní řešení ručního mytí automobilů uvedla na trh divize společnosti Defend Group. Jde o přidanou hodnotu zejména pro autoservisy, pneuservisy, dealery automobilů nebo autobazary, protože jen s malou investicí získá majitel servisu kvalitní dostupnou službu. Zákazník od něho odjede vždy s dokonale ošetřeným vozem zevnitř i z venku.

 

Celé řešení se skládá z kompaktního vozíku vybaveného potřebnou sadou ekologických čisticích prostředků a utěrek z mikrovlákna, dále ze zajímavého webového prostředí s ojedinělou kalkulačkou a proškolené obsluhy. Další přidanou hodnotou je vznik sítě autorizovaných center ručního mytí a ošetření vozů pod názvem CHYTRÉ MYTÍ. Sada obsahuje celou paletu potřebných prostředků šetrných k automobilu - víceúčelové ekologické čističe interiéru a exteriéru bez přísad, přípravky na mytí karoserie vozu s přídavkem karnaubského vosku a s přídavkem nanovosku, přípravek k ošetření plastů a pryžových častí bez silikonu, čistič oken, přípravek k ošetření pneu bez silikonu, na mytí a ošetření disků a osvěžovač vzduchu a neutralizér zápachů.

Koncept CHYTRÉ MYTÍ nabízí hned několik předností: Není třeba investovat do nákladné myčky, technologie je šetrná k přírodě, přípravky jsou ekologické a biologicky rozložitelné, nulová spotřeba vody, šetrné a zároveň účinné mytí interiéru a exteriéru vozu, nanoošetření karoserie, údržba povrchu tkanin a kůže, revitalizace pneumatik a v neposlední řadě významné šetření nákladů a času.

Díky unikátnímu způsobu mytí karoserie ušetří uživatel až 180 litrů stále dražší vody a za méně peněz získá čisté auto. Univerzální roztok (All Purpose) ve srovnání se standardními postupy šetří přírodu, náklady, čas, pohonné hmoty a především po sobě nezanechá neodstranitelné stopy běžné po mechanickém nebo chemickém mytí. Revoluční nanotechnologie umožňují zcela ekologické očistění vozu, kdy mikroskopické částice na bázi polymerických sloučenin obalí nečistoty a společně jsou pak jednoduše setřeny speciální utěrkou z mikrovlákna. Speciální přípravky se rovněž postarají o ochranu karoserie i do budoucna. Rovněž soustředí na poškozená místa laku a jeho renovaci a ošetření. Emulze se zase postarají o odstranění skvrn a biologických nečistot na tkaninách nebo kůži. Přípravky Plastic Shine navrátí původní lesk a svěžest plastům používaným v interiéru i exteriéru vozidla. Obdobný prostředek Tire Shine udržuje v kondici i extrémně namáhané pneumatiky. A pokud se nemůže zákazník zbavit zápachu, poskytuje Chytré mytí UV-C & Ozón technologii. S jedním kufříkem tak dostane automobil svěží vzhled a vůni nového automobilu. A to vše bez použití vody a nutnosti řešit kanalizaci a další související náklady.Výhodou je, že se každý člen značky Chytré mytí může zapojit do centrálně udržovaného kalkulačního systému na adrese www.chytremyti.cz. Zákazník si sám jednoduše nastaví, o jaký druh údržby má zájem a online kalkulačka mu jednoznačně spočítá cenu mytí a najde nejbližší místa, která jsou součástí servisního konceptu

Chytré mytí a Chytré opravy. Cenu tak má garantovanou. Obsluhu chytré automyčky samozřejmě Defend odborně zaškolí tak, aby poskytované služby byly na odpovídající úrovni.

Další zajímavou přidanou hodnotou je tzv. „Klub chytrého mytí“. Členem klubu se může stát každý na základě jednoduché registrace na www.chytremyti.cz. S registrací v klubu získá možnost nákupu všech přípravků na mytí, ochranu a renovaci, včetně příslušenství, za zajímavé ceny. Klub je primárně určen pro každého, kdo chce mít čisté a voňavé auto, nerad jezdí do automyčky, smýšlí trochu ekologicky, případně rád přidá ruku k dílu a své auto si nablýská sám. Klub je také určen pro profesionální víceúčelové mytí dopravních prostředků ve všech odvětvích.

 
Publikováno: 10. 11. 2017 | Počet přečtení: 320