Ceratizit SPS AMPER 2019 EuroBlech Murrelektronik

Nové business projektory řady S7

Výrobce DLP projektorů, společnost BenQ, uvedl na trh čtveřici nových projektorů SX751, SW752, SH753 a SU754. Jde o high-end modely se svítivostí až 4700 ANSI lumenů pro business segment. Nabízí rozlišení až WUXGA 1920 x 1200 px a vysokou flexibilitu instalace.

 
Všechny nové modely sdružují integrované funkce. Díky vylepšením jako je korekce obrazu Corner Fit, resp. 2D keystone nebo nastavitelnému 1,5x velkému zoomu poskytují mimořádnou volnost při instalaci projektorů v prostoru. Projekce 120palcového obrazu je umožněna ze vzdálenosti od 3,8 do 5,7 m. Flexibilitu projektorů doplňuje také podpora bezdrátového přenosu pomocí volitelných zařízení BenQ QCast Wi-Fi dongle či unikátního BenQ InstaShow, řešení nevyžadující žádný přídavný software.

Projektory lze ovládat přes síť typu LAN a kontrolovat nebo automatizovat zobrazovaný obsah pomocí MDA (Multiple Display Administrator). Klasickou konektivitu reprezentují dva porty HDMI (resp. jeden sdílený MHL), D-Sub, USB Type-A, USB mini-B a další video a audio konektory.

DLP technologie integrovaná v projektorech využívá odolný optický systém uzavřený v maximálně utěsněném šasi tak, aby bylo zabráněno vstupu prachu a tím degradaci obrazu. Tento fakt společně s účinným chlazením a technologií SmartEco zachovává vysokou kvalitu obrazu po desítky let, resp. prodlužuje životnost lampy projektorů na tisíce hodin provozu.
 
Publikováno: 30. 10. 2017 | Počet přečtení: 260