EuroBlech Murrelektronik

ISO verifikace čárových a datamatrix kódů

Pro zabezpečení správné produkce bez chyb v čárových a datamatrix kódech jsou zde pro kontrolu speciální verifikátory. Nejen že přečtou kód, ale rozeberou jej do nejmenších detailů a zjistí jeho nedostatky.

 

Microscan je verifikační systém pro dvojdimenzionální matrix kódy (např. Datamatrix, PDF417, Micro PDF, QR...) a čárové kódy (např. EAN 13, GS1 128 a mnoho dalších) dle ISO / IEC standardu. Automatické rozpoznání kódu s velmi pokrokovým algoritmem a software, které po verifikaci zvýrazní problémová místa kódu, jsou jen jednou z mála předností verifikačního systému.Microscan kontroluje a verifikuje všechny parametry dle ISO (ANSI) normy a dalších nadstandardních funkcí, jako je sledování skvrn, sekvencí čísel nebo porovnávání dat s databází. Celá analýza kódu je zobrazena barevně a taky graficky s přesnou lokalizací problémových míst, což umožní velmi snadné zamyšlení nad nápravou kódu. 5-ti megapixelová kamera provádí analýzu ve velmi velkém rozlišení a dle normy ISO provádí 10 skenů a výsledek průměruje. Verifikátor má veškeré certifikáty dle GS1 US a 21 CFR Part.Veškeré kódy EAN (GS1) čárové, matrix a složené kódy dle ISO norem je potřeba mít vždy v kvalitě odpovídající normám, což vám zkontroluje a vytvoří protokol právě verifikátor Microscan. Verifikace tisku a okamžité rozpoznání nesprávných dat po výtisku zabezpečí 100% správnou produkci.

BENEFITY

- Přední verifikační systém

- Verifikátor čárových a matrix kódů

- Patentované metody v zobrazení čárových a matrix kódů

- Vytvoření verifikačního protokolu

- Automatické rozpoznání kódu s velmi pokrokovým algoritmem

- Verifikuje všechny parametry dle ISO (ANSI) normyLeonardo technology vždy přináší nejnovější trendy a systémy z automatizace průmyslového značení.

Zaujalo Vás dané řešení? Kontaktujte nás, vytvoříme Vám řešení na míru.

Leonardo technology s.r.o.
Ulička 37, 691 43 Hlohovec
E-mail: bubenicek@LT.cz
www.LT.cz

 
Publikováno: 11. 8. 2017 | Počet přečtení: 229