EuroBlech Murrelektronik

Český projekt vyhrál soutěž izraelské ambasády

Velvyslanectví Izraele v České republice pořádá soutěž, podobně jako další izraelská zastupitelství ve světě, zaměřenou na inovativní začínající firmy, které mají podnikatelský záměr se společenským přínosem. Vítěz soutěže vyhrává zpáteční letenku a pobyt v Izraeli, kde se setkávají předkladatelé oceněných projektů.

 
Po letošním hodnocení českých inovativních projektů za podpory Technologické agentury ČR se vítězem českého kola stala firma CityBarometer, která pomáhá vedení měst efektivně zapojovat občany do rozhodování o dalším rozvoji města. Zástupci CityBarometru budou mít tak možnost zakusit neopakovatelnou atmosféru festivalu DLD Tel Aviv Innovation Festival ve dnech 3. - 7. září 2017 a setkat se s mnoha experty, potenciálními partnery a investory.

„Těší mě, že Technologická agentura spolupracuje s Izraelem v oblasti podpory inovativních startupů. Izrael, často nazývaný Startup Nation, zejména díky jedinečnému inovačnímu ekosystému, který za posledních 25 let vyprodukoval stovky světově úspěšných startupů, je pro nás inspirací jak podporovat inovativní nápady či mladé výzkumníky,“ uvedl předseda TA ČR Petr Očko.
 
Publikováno: 11. 8. 2017 | Počet přečtení: 238